data: 26.07 - 31.07.2016

Aktualności

Powrót

Kalendarz ŚDM na rok 2017 już w sprzedaży!

2016-12-07 / News

Przez 36 miesięcy tysiące osób z 5 kontynentów pracowało nad tym, by zachęcić miliony pielgrzymów do przyjazdu na 31. ŚDM Kraków 2016. Po trzech latach tej niezapomnianej przygody czas dzielimy na: przed i po Światowych Dniach Młodzieży!

Dlatego z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce KALENDARZ na kolejnych 12 miesięcy 2017 roku w ŚDM-owej oprawie z najlepszymi zdjęciami z tego czasu. W każdym z  miesięcy znajdziecie inspirujące refleksje Ojca Świętego Franciszka, wypowiedziane w czasie tygodnia Wydarzeń Centralnych. Format A3 KALENDARZA pozwala docenić doskonałe zdjęcia reportażowe fotografów ŚDM: Kuby Szymczuka, Marcina Mazura i Pauliny Krzyżak.   

W prezencie Mikołajowym mamy dla Was możliwość wykonania pre-zamówienia na KALENDARZ na stronie sklepu Światowych Dni Młodzieży www.shopkrakow2016.com.  Przejdź do strony produktu.Wysyłka będzie realizowana od 15 grudnia!Jakub Szymczuk – zajmuje się fotografią prasową od ponad 10 lat. Współpracował z „Dziennikiem Polska The Times”, związany na stałe z „Gościem Niedzielnym”. Laureat prestiżowej nagrody Grand Press Photo 2004−2014 – „Zdjęcie dekady”. Autor fotoreportażu z tygodnia Światowych Dni Młodzieży.


Marcin Mazur – fotoreporter, absolwent KUL. Od 14 lat mieszka i pracuje w Londynie. Ukończył fotografię na Uniwersytecie w Reading. Od 8 lat towarzyszy z obiektywem Episkopatowi Anglii i Walii oraz śledzi wydarzenia związane z życiem Kościoła Powszechnego. Fotoreporter w czasie Wydarzeń Centralnych ŚDM Kraków 2016. Członek BIPP.


Paulina Krzyżak – pasjonatka fotografii, specjalizuje się w fotografii reportażowej i okazjonalnej. Jeden z dwóch koordynatorów zespołu fotografów Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, administrator oficjalnego Flickra ŚDM i fotoreporter w czasie Wydarzeń Centralnych. Samodzielnie przeciera szlaki warsztatu fotograficznego.
Życzymy Wam owocnego roku 2017!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam