data: 26.07 - 31.07.2016

Dni w diecezjach


Drogi Pielgrzymie,

zapraszamy Cię do rejestracji na Dni w Diecezjach, które odbędą się na terenie wszystkich polskich diecezji (oprócz Archidiecezji Krakowskiej) w dniach 20-25 lipca 2016.

Aby zarejestrować się na Dni w Diecezjach:

- wybierz, wspólnie z Twoją grupą diecezję, w której chcielibyście spędzić Dni w Diecezjach,

- korzystając z kontaktów podanych poniżej, skontaktujcie się z Centrum ŚDM w wybranej przez Was diecezji, aby uzyskać informacje dotyczące dostępnych miejsc i sposobu zapisów,

- zarejestrujcie się według wskazówek podanych przez Diecezjalne Centrum ŚDM. Pamiętajcie: Komitet Organizacyjny ŚDM Kraków 2016 nie pośredniczy w zapisach! Warunkiem zarejestrowania grupy jest dopełnienie formalności wskazanych przez Diecezjalne Centrum ŚDM i uzyskanie potwierdzenia rejestracji przesłanego e-mailem. 


Koszt uczestnictwa w Dniach w Diecezjach, zatwierdzony przez Konferencję Episkopatu Polski, jest taki sam dla wszystkich diecezji i wynosi 30 euro od osoby za cały okres pobytu. Sposób uiszczenia opłaty należy ustalić bezpośrednio z wybraną diecezją. 


W razie wątpliwości, możesz do nas napisać: dioceses@krakow2016.com

Życzymy Ci, aby Dni w Diecezjach były czasem poznawania Kościoła w Polsce i umacniania wiary, którą będziemy się wspólnie dzielić w Krakowie!

Do zobaczenia!


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam