26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Зустрінь Фрассаті у Кракові

2016-07-22 / Festiwal Młodych


Блаженний П’єр Джорджіо Фрассаті закінчить свою подорож польськими містами 23 липня (субота) у Кракові і залишиться там до кінця Світових Днів Молоді. Реліквії П’єр Джорджіо прибудуть до монастиря отців домініканців о 11:30, де їх урочисто зустрінуть.

Привітання у суботу

Реліквії блаженного з’являться у базиліці отців домініканців вже о 11:30, після їх урочистої зустрічі о 12:00 буде відправлено Службу Божу, а опісля о 13:30 буде спільна молитва на вервиці. О 14:00 розпочнеться молитва прославлення з молитвою за волонтерів СДМ, а о 15:00 Годину Милосердя поведуть Сестри Матері Божої Милосердя, після неї присутні спільно розважатимуть над листами Фрассаті. О 16:00 можна буде зустрітися з племінницею блаженного – Вандою Ґавроньською.

Події у базиліці отців домініканців

Щоденно від 6:00 до 24:00 (окрім годин спільної Літургії) вірні матимуть можливість молитися при реліквіях блаженного. У ці самі години в кружганках монастиря для відвідувачів буде відкрита виставка про життя і діяльність блаженного Фрассаті «Людина восьми блаженств». Щоденно від 15:00 (за винятку 26 липня) аніматори проводитимуть молитву за мир і милосердя для світу «Година Милосердя з блаженним П’єр Джорджіо». Окрім цього, щоденно від 10:00 до 18:00 у монастирських садах (вхід – через монастир, або через браму від вул. Домініканської) буде відчинена кав’ярня «Café Frassati», де можна буде порозмовляти з блаженним при італійській каві. У залі для капітул від 16:00 до 17:00 відбуватимуться зустрічі друзів блаженного італійця.

Зустрічі з Фрассаті поміж Центральними Подіями

У середу (27 липня) від 19:30 відбуватимуться нічні чування «Ніч домініканських святих», у яких молодь супроводжуватиме о. Бруно Кадоре OP – генеральний настоятель. Постать блаженного буде присутньою також у рамках Фестивалю Молоді на Блонях, ще перед Літургією Хресної Дороги. У п’ятницю, 29 липня, від 14:00 на сцені на вул. П’ястовській (ul. Piastowska) митці та інші друзі Фрассаті представлять виставу про життя та святість блаженного у супроводі музики та танців.

Людина восьми блаженств

«П’єр Джорджіо Фрассаті – це молодий чоловік, якого Іван Павло ІІ назвав людиною блаженств, а Папа Франциск дав його молоді за приклад для наслідування у своєму посланні на СДМ», – каже о. Станіслав Тасємський OP у фільмі-запрошенні на урочистості. «Його коротке, 24-літнє життя, було сповнене вчинками милосердя для душі і тіла. Одна з його фраз – жити, а не вегетувати – є гаслом, котре Папа Франциск довірив молодим. Іван Павло ІІ беатифікував його 1999 року».
Більше інформації про паломництво реліквій блаженного Фрассаті, а також деталі про їхнє перебування у Кракові можна знайти на сторінці.

Евеліна Сломка
Переклад: Уляна Журавчак, Секція перекладів СДМ Краків 2016


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.