26.07 - 31.07.2016

Завантаж і Читай!!



Завантаж і Читай! TOLLE ET LEGE!


Можливо, ніхто з нас не почув би ніколи про св. Августина з Гіппону, якби не ці прості слова, спрямовані до нього Богом: «Бери і читай!» (Tolle et Lege). Вистачило цього, щоб почати переображення звичайного, грішного чоловіка в одного з найбільших святих Церкви. Ці слова Бог керує сьогодні до кожного з нас: бери і читай Біблію, Моє Слово!

Ніхто не може розповісти нам про Бога стільки, як Він сам. Жодне людське слово не є таке «живе й діяльне, і гостріше від усякого двосічного меча: воно проходить аж до розділу душі і духа, суглобів та костяного мозку, і розрізняє чуття та думки серця» (Євр. 4,12).


Тому, у рік приготувань до Світових Днів Молоді у Кракові, хочемо Вас заохотити до спільного читання Слова і ділення тим, як реально воно на нас впливає.


Ми глибоко переконані, що Бог прагне вже сьогодні діяти в серцях всіх, хто включається у це дійство. Опираючись на слова нашого Спасителя: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя», ми вибрали для Вас фрагменти, котрі говорять про Його Милосердя. Оскільки хочемо Його в цьому наслідувати, спробуймо впродовж наступного року постати в правді і побачити у світлі Божого Слова і нашу неміч, котра вимагає зустрічі з милосердям, і нашу велич, яку зявдяки цьому милосердю можемо осягнути. Понад все ж, розпалімо в собі голод зустрічі з Милосердним!

Як це зробити?

Щомісячно, на сторінці www.krakow2016.com буде з’являтися фрагмент зі Святого Письма. До нього буде додана молитва і коментарі разом із питаннями для медитації, розважань у групі. Беріть їх, завантажуйте і запропонуйте Вашій спільноті, парафіяльній групі, сім’ї, друзям. Якщо у Вашій парафії немає такої групи – створіть її!

Беріть і читайте Слово: в церкві, в дорозі до праці, до школи, в автобусі, в кав’ярні... Зустрічайтесь і разом проголошуйте один для одного Добру Новину про те, що милосердя Бога спричинило у Вашому житті.

«Де двоє або троє зібрані в моє ім’я, там я серед них» (Мт. 18,20). Будьте відкриті на дію Святого Духа; нехай Він поведе Вас в цій молитві. Дозвольте Йому змінювати себе і читайте про Його Милосердя!

Натисніть на іконку!



Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.