26.07 - 31.07.2016

Підтримай СДМ

Підтримай СДМ

Кожен, хто вболіває всім серцем за добру організацію Світових Днів Молоді в Кракові, може долучитися до їх приготувань. Звичайно, в міру своїх можливостей! Світові Дні Молоді, як подія, має багато вимірів. Найважливіші – це духовний і релігійний, а також багато інших, пов’язаних з прибуттям до Кракова папи Франциска, понад мільйона паломників і кільканадцятьох тисяч священиків. Важко уявити собі масштабність проекту, яким є Світові Дні Молоді. До обов’язків господаря, Організаційного Комітету СДМ, належить якнайкраще прийняття паломників і приготування урочистості. Гостям потрібно запевнити безпеку, доступ до потрібної інформації, а частині з них – харчування і поселення. Літургійні події вимагають відповідного обрамлення, а приготування заходів у межах Фестивалю Молоді пов’язані з організацією виступів, сцен і звуку. Усі ці проекти фінансуються Організаційним Комітетом Світових Днів Молоді. Провидіння Боже з певністю буде чувати над нами, але Провидіння діє також через людей – через їхню щедрість і прихильність (не лише фінансову).


Якщо бажаєш взяти конкретну участь у доброму приготуванні Світових Днів Молоді, приєднуйся!

Важливою є кожна поміч. Навіть невеликі суми буду великою підтримкою справи, котру організовуємо спільно. Вистачить клікнути лише один раз, щоб відкрити форму переказу коштів.
Допомога біднішим учасникам СДМ

Допомога біднішим учасникам СДМ

Фінансові труднощі не повинні бути перешкодою прибути на СДМ молоді з незаможних родин. Допомагаючи їм фінансово, ти даєш можливість приїхати і перебувати у Кракові молодим паломникам, для яких, без твоєї допомоги, приїзд на СДМ був би тільки мрією.

        12%
Підтримай
Полегшення для неповносправних осіб

Полегшення для неповносправних осіб

Серед паломників на СДМ будуть також неповносправні особи. Ми хочемо, щоб вони почували себе вільно, змогли всюди потрапити і повністю брати участь у всіх подіях СДМ. Їм у цьому допоможуть ліфти, під'їзні шляхи, спеціальна розмітка та перекладачі мови жестів.

        8%
Підтримай
Організація Літургії

Організація Літургії

Такої великої літургійної події у Польщі ще не було. В урочистостях можуть взяти участь 2 мільйони паломників. Уявімо, що під час СДМ може бути роздано до 5 мільйонів оплаток!


        10%
Підтримай
Літургійний одяг

Літургійний одяг

До Кракова разом з молоддю приїдуть священики зі всього світу. Під час Літургії вони будуть одягнені у спеціально створені ризи (кожні Світові Дні Молоді мають власний зразок риз). Ризи вже пошиті, тому що до Кракова мають приїхати кілька тисяч священиків і близько тисячі єпископів і кардиналів.

        2%
Підтримай
Добробут і безпека паломників

Добробут і безпека паломників

Для гостей будуть приготовані санітарні вузли – душові, умивальники, біотуалети. Місця центральних подій і трасу проїзду папи Франциска будуть забезпечувати турнікети. Можливо, це не є якісь надзвичайні речі, але без цих інвестицій неможливо прийняти стількох паломників зі всього світу.

        4%
Підтримай
Культурна програма

Культурна програма

Світові Дні Молоді супроводжуються культурною програмою. Молоді артисти, котрі беруть участь у Фестивалі Молоді, не беруть гонорарів, але щоб вони могли виступити, потрібно приготувати великі сцени і технічне забезпечення. Для передачі зображення використовуватимуть екрани.

        4%
Підтримай
Реєстрація та інформація

Реєстрація та інформація

Опісля прибуття до Кракова, гості зможуть знайти допомогу в реєстраційно-інформаційних центрах та інфо-пунктах, розміщених по всьому місту.


        2%
Підтримай
Вівтар на Блонях

Вівтар на Блонях

На Блонях відбудеться привітання папи Франциска, Свята Літургія на відкриття СДМ і хресна дорога. Встановлення і декорування вівтаря потребує багато матеріалу і великого обсягу праці. Звук та екрани зроблять можливою участь в урочистостях усіх осіб, навіть тих, котрі будуть у найбільш віддалених місцях.

        4%
Підтримай
Вівтар у Бжеґах – Campus Miesericordiae

Вівтар у Бжеґах – Campus Miesericordiae

У Бжеґах відбудеться головна зустріч папи Франциска з молоддю. Цю подію, за посередництвом телебачення та інтернету, зможуть побачити люди в кожному куточку світу. Якщо ми підтримаємо фінансово працю на Campus Misericordiae, то зможемо сказати: У цьому є також і моя участь.

        4%
Підтримай
Підтримка волонтаріату

Підтримка волонтаріату

У приготуваннях до Світових Днів Молоді бере участь велика група довготермінових волонтерів. Перед зустріччю із папою кількість волонтерів досягне понад 20 тисяч осіб, в тому числі 3 тисячі волонтерів з-за кордону. Їхня участь в організації СДМ є дуже потрібною. Організатори повинні дбати не тільки про проживання, харчування чи навчання волонтерів, але також надати їм можливість пізнати красу Польщі та Кракова.
        6%
Підтримай
Організація СДМ

Організація СДМ

Приготування до СДМ є багатовимірними, потребують багато організаційної, логістичної і адміністративної праці. Воно - приготування - є необхідне для запевнення безпеки і доброго прийому молоді зі всього світу.
        8%
Підтримай

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.