26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Візит Папи до сестер Презенток

2016-07-28 / Papież Franciszek


Папа Франциск перед виїздом на Ясну Гору відвідав у монастирі сестер Презенток, а також колишнього Краківського митрополита кардинала Франциска Махарського, який перебуває зараз в Університетській лікарні.

У монастирі Сестер Введення в Храм Пресвятої Діви Марії – Презенток – Папа Франциск прийшов не о 7:40, як це передбачалося, а о 7:15.
При вході до храму св. Івана Хрестителя та Івана Апостола на вул. св. Івана Святішого Отця привітали сестри.

У храмі Франциск помолився, приніс квіти до образу Святоянської Матері Божої. Потім він перейшов до бічної каплички, де знаходяться реліквії бл. Софії Чеської з родини Мачейовських, засновниці згромадження. Там також помолився і записався до книги відвідувачів.

Усе дійство прикрасила своїм співом молодь зі шкіл, якими опікуються Презентки.

– Від імені Згромадження настоятелька Мати Ольга вручила Папі Франциску чашу з марійною оздобою, як символ того, що вони є Згромадженням Марії. Представники молоді як з жешівської, так і краківської шкіл пожертвували ризи для Папи, який є посередником між небом і людьми, – говорить с. Александра Дуда.

Як каже сестра Александра Дуда, приготування до прибуття Папи Франциска розпочав сам Бог, бо ще кілька років тому вони задумали ремонт в храмі, з огляду на 50-ту річницю коронації образу Матері Божої.

– Ми, насправді, дуже інтенсивно внутрішньо готувалися до цього візиту. Дуже багато молилися разом зі своїми учнями. Прислухалися до слів Папи якнайуважніше, щоби приготувалися до цієї важливої хвилини, – додає с. Александра.

Неофіційним і незапланованим раніше пунктом візиту Папи Франциска були відвідини хворого кардинала Махарського.


Кінґа Кєрч, PAP
Переклад: Іванна Кишеня, Секція перекладів СДМ Краків 2016
Фото: Пауліна Кшижак


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.