26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Виставки під час СДМ – хвилина перепочинку для паломників

2016-06-24 / Festiwal Młodych


Живопис, фотографія, ікони, а також комікси та імпровізації можна буде побачити на виставках, зорганізованих у рамках Фестивалю Молоді. Свою творчість запрезентують між іншим митці з Польщі, Франції, Аргентини і США.

Фестиваль Молоді приготував близько 20 виставок різної форми і змісту, зокрема на теми життя Івана Павла ІІ, діяльності pro-life, покликання. Серед приготованих праць можна буде побачити експозиції про прощі скаутів до Італії та європейських марійних санктуаріїв, привезені з Аргентини плакати на тему Божого милосердя. Важливою частиною витавок будуть праці вже померлого Євгеніуша Мухи – визначного митця сучасного сакрального живопису.

Однією із запрошених на Фестиваль Молоді мисткинь є сестра-монахиня Тереза Марія П’єкос, котра привезе з Данії, співтворену з данськими дітьми, друковану мозаїку на тему історії спасіння. Будуть присутніми також молоді амбасадори, котрі подорожували по Європі «Бусом до мрій», рекламуючи липневу зустріч з Папою. Вони представлять ефекти свого проекту у збірці коміксів під назвою «Кілометр для Папи». Нетиповою виставкою, пов’язаною з тематикою pro-life буде інсталяція з використанням мотоциклів, приготована американцями.

Частина виставок буде заінстальована от-от перед початком Світових Днів Молоді, але деякі з них будуть відкритими раніше. Експозиції будуть розміщені в різних частинах міста, в музеях, храмах і на пленерах. Як підреслює Юлія Басіста, координаторка виставок, приготовані виставкові зали повинні дати хвилинку перепочинку для паломників і мешканців Кракова. – А хтозна, можливо, ці особи заангажуються до охорони життя, будуть допомагати неповносправним, або зацікавляться спільнотою Апостолінок, – каже Юлія.

Окрім типових виставок будуть також покази на живо. Одним з митців, котрий до своєї творчості ангажує також інших, є Жульєн Тухард з Франції. Вже сьогодні він заохочує надсилати йому фотографії долонь на адресу handbyhandproject@gmail.com.

Надіслані фотографії будуть видруковані і на очах у глядачів, на Площі Незалежності, з них постане витвір мистецтва.
Детальну інформацію на тему виставок ви отримаєте вже невдовзі через офіційний мобільний додаток. Вхід на виставки буде безкоштовним.

Евеліна Сломка
Переклад: Уляна Журавчак

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.