26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Українська забава під Краківським Вавелем

2016-07-30 / News

В четвер, після урочистого привітання Папи Франциска всіх молодих людей на Блонях, українці зібралися на українську забаву, яку організувала Патріарша молодіжна комісія. Не зважаючи на дощ, сотні українців прийшли на берег річки Вісла, щоб разом співати та танцювати, прославляючи у такий спосіб нашого Творця. Для молоді виступали два українські гурти «Тріода» та «Кана». Молодь України не злякалася дощу і безперестанно танцювала та співаларазом з артистами, показуючи, що український народ є істинно співучим.

Враження присутніх дуже позитивні:

 «Було дуже гарно і романтично. Імпровізована сцена, освітлена фарами автомобілів – дуже круто», - ділиться враженнями волонтер Іванка Рудакевич. 

«Незабутні враження, незабутні зустрічі, незабутні дні, про які потім згадується, як пронеповторні миті» - враження волонтера Романа Гонтарик.

«Концерт гуртів "Кана" і Тріода - це християнський мега заряд драйву і позитиву)))» - волонтер Артем Наконечний.

Як це приємно вертатися разом з християньською молоддю зі всього світу і на березі річки Вісла побачити як майорять україньські прапори. Як чудово прославляти танцем Бога і радіти, що Бог з нами“- поділилася враженнями волонтер Аліна Панчошник.

Атмосфера, яка панувала на забаві були істинно незабутньою і неповторною. Для мене особисто було відчуття дому, наче б ми танцювали біля Тернопільського ставу. У всіх горіли очі і танцювало все тіло, не зважаючи та втому після важкогодовгого мокрого дня.

На закінчення усі присутні танцювали банс «Блаженні милосердні», чим зацікавили молодь з Аргентини долучитися до танцю. Отримавши благословення відвладики-помічника Київської єпархії Йосифа Міляна, українська молодь помандрувала до своїх помешкань відпочивати та готуватися до  наступнихднів СДМ.

Марія Чемерис.

Фото: Комісія у справах молоді

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.