26.07 - 31.07.2016

Транспорт

Реєстраційний ідентифікатор Паломника надаватиме тобі право безкоштовного користування засобами міського транспорту на території його дії. Термін придатності ідентифікатора залежатиме від виду пакету, котрий ти вибереш. Максимальний термін – це від 25.07 до 02.08.2016 (для пакетів A1+, A3+).

Система публічного транспорту на території міста Краків і сусідніх ґмін побудована на:

Міській транспортній системі, до якої належать автобусні та трамвайні мережі

Залізничній транспортній системі – Малопольська Залізниця Аґломераційна, залізничні перевізники.

Для груп Паломників у межах ЗОН поселення II-IV, але не охоплених міською транспортною системою, буде призначений залізничний транспорт.

Організаційний Комітет забезпечить транспорт до найближчого залізничного вузла чи місця, де функціонує міський транспорт у співпраці з ґмінами і з використанням транспортних засобів сімей, котрі прийматимуть паломників.

У виняткових ситуаціях група Паломників могтиме скористатися власним транспортним засобом для доїзду до міських транспортних вузлів, або ж, в разі потреби, Організаційний Комітет запевнить такий траспортний засіб.

Спеціальний транспортний зв’язок під час Центральних Подій

Під час СДМ у Кракові буде впроваджено в дію спеціальну мережу міського транспортного сполучення зі спеціальним врахуванням місць Центральних Подій, таких як Блоні, Санктуарії у Лаґевніках, Campus Misericordiae.

Незареєстровані паломники повинні отримати відповідні карти або ж квитки згідно визначених тарифів!

По території Кракова ти зможеш пересуватися власними транспортними засобами – автобусами і автомобілями. Частина міста буде виключена для дорожнього транспорту.

*Всі Пакети надають право Паломникові безкоштовно користуватися публічним транспортом (міський та агломераційний транспорт, а також залізниця) у період 25.07-02.08.2016 на території зон поселення, враховуючи термін дії вибраного Пакету.

Система доїзду до Кракова груп з пакетами A1, A1+, B1, B1+, A3, A3+ *

АВТОБУС

Якщо ти приїхав з групою, то доїжджаєш безпосередньо до місця поселення, а там ви отримуєте пакети. Група перебуває під опікою Парафіяльного Комітету. Автобус залишається на вказаному паркінгу, група не використовує автобусу під час подій СДМ.

ЛІТАК АБО ПОЇЗД

Якщо ти подорожуєш з групою літаком, або ж поїздом, то вас зустріне і забере в аеропорту, або ж на вокзалі представник Парафіяльного Комітету, і міським транспортним засобом ви поїдете до місця поселення. Група безкоштовно користується міськими транспортними засобами на підставі видруку-підтвердження з реєстраційної системи. Якщо ти хочеш винайняти автобус, то сконтактуйся раніше з Твоїм Парафіяльним Комітетом.

ПРИВАТНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Подібно як у випадку групи, котра прибуває автобусом, група, котра їхатиме автомобілем, їде безпосередньо до місця поселення. Опісля автомобіль залишається на паркінгу, без можливості пересування ним під час подій СДМ.

Під час доїзду до Кракова групи зможуть користуватися Інформаційно-Реєстраційними Центрами, злокалізованими в аеропортах, на вокзалах, на страсах, що ведуть до міста. В ІРЦ можна буде цілодобово отримати інформацію на тему доїзду до міста, місця поселення, а також здійснити реєстрацію і забрати свій Пакет Паломника.

* Групи паломників, котрі зареєструвалися з пакетом А2, А4, B2, C і котрі хочуть орендувати автобус на дорозі від аеропорту чи вокзалу до місця поселення, повинні зголоситися безпосередньо до Організаційного Комітету, до Секції Логістики / Команди у справах Транспорту (transport@krakow2016.com).

Залізничний Вокзал, Аеропорт

Краків має добре розвинену залізничну мережу та мережу авіаперельотів.

Польська Державна Залізниця, Вокзал Краків– Головний забезпечує реалізацію усіх залізничних перевезень всіма головними напрямками країни.
SPECIAL OFFER FROM PKP INTERCITY /WYD Krakow 2016 Ticket

Polish rails during WYD!

Посібник паломника
Аеропорт Краків-Баліце ім. Івана Павла ІІзабезпечує реалізацію всіх аеросполучень.  Отож, твоїм аеропортом-місцем призначення повинен бути Міжнародний Аеропорт ім. Івана Павла ІІ Краків-Баліце (KRK).

Паркінги

Кожна парафія у зонах поселення забезпечить паркінгові місця для автобусів. Автобуси повинні будуть залишитися на визначених паркінгах, без можливості пересування по місту.

Додаткові стоянки будуть забезпечені Організаційним Комітетом на паркінгах при торгових центрах, на великих площах, в місцях, переданих до диспозиції Організаційного Комітету. Автобуси повинні залишитися на визначених паркінгах без можливості пересування по місту.

На час Центральних Подій в суботу і неділю паркінги будуть облаштовані вздовж автодорожніх смуг. Ці паркінги будуть забезпечені туалетами і торговими пунктами.Download the free GoingAbroad app!
A_traveling_pilgrims_guide_EN.pdf pdf 182.64 KB 21-07-2016 Pobierz
PLEASE_READ_IT_en.docx docx 44.1 KB 22-07-2016 Pobierz
Особливі зміни залізничного руху на двох залізничних станціях pdf 263.33 KB 26-07-2016 Pobierz
New_schedulepkp_ukr.pdf pdf 203.69 KB 26-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.