26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Трамваєм з Папою Франциском

2016-07-28 / Papież Franciszek


Сьогодні Папа Франциск поїде трамваєм разом з неповносправною молоддю з вулиці Францисканської аж до Блонь.

Ця ідея зародилася в Організаційному Комітеті СДМ. Згідно з домовленістю з Ватиканом постановлено таке: під час подорожі з Папою будуть їхати люди, котрі мали особливі реляції з Іваном Павлом ІІ, якого ми визнаємо за особливого заступника цих днів.  

Поміж молоддю, яка подорожуватиме трамваєм, будуть особи на інвалідних візках, незрячі особи та глухонімі. До мандрівки запрошено організації та товариства, які, незважаючи на всілякі труднощі та обмеження, долучались до волонтерської роботи на добру справу Комітету СДМ.

- Ми свідомі того, що вибір неповносправних осіб з різних організацій не був легкий. З деяких було вибрано тих, хто найбільше долучався до роботи, з інших натомість обирали представників шляхом жеребкування. Незважаючи на доволі нелегке завдання, з’явилась гарна та працьовита групка осіб, що долає труднощі.  Група, яка поїде в четвер у свою незабутню подорож з Папою! – говорить Пауліна Ленарт – координатор проекту «Трамвай».

Трамвай, яким поїдуть неповносправні, – це один із звичайнісіньких трамваїв, які ми бачимо щодня у Кракові. Трамвай розмалюють кольорами СДМ. Після завершення подорожі з Папою Франциском, трамвай курсуватиме містами Кракова як звичайний. Це буде гарний спогад про СДМ, який ми будемо пам’ятати багато років. Після приїзду трамваєм до місця призначення, неповносправну молодь приведуть до приготовлених для них секторів, щоб вони далі брали участь у Центральних Подіях.    

о. Лукаш Міхалчевскі, Пауліна Ленарт
Фото: Анджей Ставярскі
Переклад: Володя Алфавіцький, Секція перекладів СДМ Краків 2016

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.