26.07 - 31.07.2016

ЦЕНТР ПОКЛИКАНЬ


ЦЕНТР ПОКЛИКАНЬ

Ніхто, отже, не може ухилитися від обов’язку щоденного пошуку дороги, на якій Бог сам виходить йому на зустріч. Дорогі друзі, задумуйтесь серйозно над вашим покликанням і будьте готові відповісти Богу, котрий вас кличе, щоб зайняти місце, приготоване для вас від віків. Св. Іван Павла ІІ


Під час Світових Днів Молоді 2016 у Кракові буде створено Центр Покликань – місце, в якому молоді люди пізнають різні дороги реалізації покликання. Він буде складатися із двох частин: презентації діяльності різних католицьких організацій і спільнот, а також з чотирьох Академій. У рамках Академій учасники матимуть можливість поділитися навзаєм своїм досвідом і послухати людей, котрі у житті займаються тим, до чого їх покликав Бог і роблять це із захопленням.

Якщо Твоє серце спонукає Тебе до глибшої посвяти свого життя на службу Богу, то через АКАДЕМІЮ БОГА ти знайдеш дорогу для виконання свого покликання. Натомість, якщо ти бачиш себе у сім’ї, то АКАДЕМІЯ СІМ’Ї допоможе Тобі приготуватися до цієї місії – у світі, який не завжди сприяє сім’ї, і котрий, тим більше, потребує здорових і стабільних сімей. АКАДЕМІЯ ПРАЦІ зосередиться на пошуку покликання до праці та професії. Вона допоможе тобі змінити спосіб мислення, а також достосуватися до сучасного ринку праці, котрий постійно динамічно змінюється. АКАДЕМІЯ МИЛОСЕРДЯ, у свою чергу, нагадає, що вчинки добра та вчинки милосердя щодо ближніх є привілеєм людини і одночасно найвищим її покликанням.

Ти ще не розпізнав Своєї стежки? Пам’ятай: Ісус є Дорогою, а на кожній із чотирьох  запропонованих нами доріг ти можеш Його зустріти!

Запрошуємо монаші згромадження, міжнародні та польські спільноти, місійні організації, котрі зацікавлені взяти участь у Центрі Покликань, повинні зареєструватися у системі

 

 
Vocations_Centre_Program_EN.pdf pdf 412.16 KB 23-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.