26.07 - 31.07.2016

Temat UAТемою XXXI Світових Днів Молоді Краків 2016 є слова: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт 5,7). Святіший Отець Франциск вибрав п’яте з восьми блаженств, проголошених Ісусом в Його Проповіді на березі Галилейського озера, щоб підкреслити  значення Блаженств, які є осердям навчання Ісуса Христа. У своїй першій Проповіді Ісус залишає вісім настанов, які наближають нас до Царства Небесного.Вибір місця зустрічі молоді в Кракові та девіз чергової зустрічі молодих людей приводить нас до Іскри Милосердя, котра від часу події об’явлення Милосердного Ісуса святій с. Фаустині, випромінює із краківських Лаґєвніків на всю Вселенську Церкву. Краків широко відомий як світовий центр почитання Божого Милосердя, а молоді паломники, котрі прибудуть до Польщі, без сумніву захочуть  відвідати місце об’явлень, гріб святої Фаустини Ковальської та санктуарій – місце поручення світу Божому Милосердю, яке здійснив св. Іван Павло ІІ.


Варто зазначити, що зміст п’ятого блаженства є підсумком двох перших років понтифікату Папи Франциска, протягом яких він витратив багато зусиль, щоб показати Церкві любов Бога до людини і необхідність проявляти милосердя один до одного.

«Читайте блаженства, це вам піде на користь».


Папа Франциск, Ріо-де-ЖанейроПід час зустрічі із аргентинською молоддю у Ріо-де-Жанейро Папа Франциск сказав: «Читайте блаженства, це вам піде на користь». Отож, нашим завданням є наново відкрити зміст блаженств. На наступні три роки, які відділяють нас від зустрічі з ним, Святіший Отець вибрав для нас три з восьми блаженств. Кожне з них він розкриває у щорічних Посланнях, в котрих коментує їх богословський зміст і формулює завдання, з якими залишає молодь на наступний рік духовної праці.Усі Світові Дні Молоді, згідно задуму їх ініціатора і покровителя св. Івана Павла ІІ, базуються на одній біблійній думці, котра часто звертається до духовності міста-господаря СДМ. Головна тема є близька молодим людям не тільки в рамках приготувань, її зміст будуть поглиблювати також під час самого дійства: в часі катехиз із єпископами, а також слухаючи промов і проповідей Святішого Отця під час Центральних Подій.

Ісус, коли посилав Дванадцятьох на місію, сказав їм: «Не беріть ні золота, ні срібла, ні дрібних грошей у череси ваші. Ні торби на дорогу, ні одежин двох, ні взуття, ні палиці, – бо робітник вартий утримання свого» (Мт 10, 9-10). Євангельська вбогість є фундаментальною умовою для поширення Царства Божого. Найгарніші й найбільш спонтанні радості, які я пережив у своєму житті – це радості вбогих людей, котрі не мають багато такого, чого могли б триматись. В сучасному світі євангелізація буде можлива тільки через зараження радістю.


Послання Папи Франциска на XXIX Світовий День Молоді.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.