26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Сухий пайок на Campus Misericordiae

2016-07-29 / Campus MiserIcordiae

** Всі незреалізовані талони можуть бути зреалізовані на вулиці Саска 2 (Saskа 2), в костелі Найсвятійшого Серця Ісусового (Najświętszego Serca Jezusowego). У костелі знаходиться 400 палет сухого пайку, який будуть видавати на будь-який талон, незалежно від його номіналу. Сухий пайок на вулиці Саска 2 (Saskа 2), не є таким самим, який видають на Полі Милосердя (Pola Miłosierdzia) на чорний талон. Видача сухих пайків на вулиці Саска 2 (Saskа 2) має на меті уможливлення реалізації талонів, яких прочани з певного приводу не змогли використати під час СДМ. Будь ласка, поширюйте цю інформацію далі. **
Де отримати сухий пайок?

Пакунки з сухим пайком можна отримати по дорозі до Campus Misericordiae або на парафіях, що розташовані приблизно до п’яти кілометрів від  Campusu (питай у парафії, на якій ти живеш). Пункти видачі сухого пайку по дорозі на Campus є в таких місцях:

Пункти видачі сухого пайку по дорозі до секторів A, G, H, I:

•Краківські заклади експлуатації заповнювачів бетону (Krakowskie Zakłady Ekspluatacji Kruszywa) - IV Кільцева автомобільна дорога (прилеглі вулиці: Tadeusza Śliwiaka, Półłanki, дивись на карті https://goo.gl/maps/dgg8X27TUdC2)
•Спілка товарообігу (Spółdzielnia Obrotu Towarowego) - вул. Półłanki 82 (дивись на карті https://goo.gl/maps/gdPLxtwCNek)

Пункти видачі сухого пайку по дорозі до сектора F:

•Перехід під дорогою S7 від вул. Feliksa Jasieńskiego (дивись на карті https://goo.gl/maps/nSFgxNKkkCN2)
•Велічка (Wieliczka) вул. Bogucka 20 – на перехресті вулиць Bogucka i Krakowska (дивись на карті https://goo.gl/maps/NdFuTC9QP8U2)

Пункти видачі сухого пайку по дорозі до сектора B:

•Римсько-католицька парафія Матері Божої Потішительки -  Чарноховіце вул. Europejska (дивись на карті https://goo.gl/maps/WgFVNE7ipaE2)

Пункти видачі сухого пайку по дорозі до сектора C:

•Продукційний відділ Augum – Kokotów 311, вул. Mała Góra (дивись на карті https://goo.gl/maps/8TycfyAvNWF2)

Пункти видачі сухого пайку по дорозі до секторів C, D:

•Венгжце Велике вул. Szkolna 117 – на перехресті вулиць Szkolna і Długa (дивись на карті https://goo.gl/maps/qbUcZKQTjg22)
•Венгжце Велике вул. Techniczna – на перехресті вулиць Techniczna і Szkolna (дивись на карті https://goo.gl/maps/vf5oT8Kqy7A2)

Увага! Ліквідовані пункти сухого пайку

Паломники, увага! Якщо ви не завантажили аплікації «Паломник», то знайте, що пункти сухого пайку в Strumianach та Kokotów Piekarnia на вул. Ks. Kalemby НЕ ДІЙСНІ.

Коли можна отримати сухий пайок

Пакети у пунктах видачі сухого пайку можна отримати в суботу з 8:00 до 18:00 год. Години видачі пакетів на парафіях визначаються в індивідуальному порядку – просимо питати на місці поселення.  

Кому можна отримати сухий пайок

Сухий пайок може отримати кожен паломник, який вибрав Пакет з харчуванням. Пакет Ви отримаєте за свій талон «Сухий пайок», який передбачений на 30.07.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.