26.07 - 31.07.2016

ІРЦ

ІНФОРМАЦІЙНІ ПУНКТИ

Інформаційні пункти – це пости і приміщення, розпорошені по мапі всієї зони поселення, котрі охоплюють місця подій СДМ, а також важливі пункти в містах, в яких завдяки Волонтерам, що чекають там на тебе, знайдеш відповіді на питання не лише щодо організації і перебігу СДМ у Кракові, а також туристичну інформацію про пам’ятки Кракова і околиць, місця, котрі варто побачити тощо.
- Твій смартфон вже от-от вимкнеться? Не переживай, що не матимеш контакту зі світом. У спеціально зазначених Інформаційних Пунктах будеш мати можливість зарядити батарею.
- Якщо хочеш оновити інформацію щодо перебігу СДМ, то нема нічого простішого, як піти до Інформаційного Пункту і оновити свій мобільний додаток.
- Волонтери, котрі працюють в окремих Пунктах, дадуть відповіді на твої запитання, а в разі потреби покажуть Тобі потрібну дорогу.ІНФОРМАЦІЙНО-РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЦЕНТР(ІРЦ)

Це 20 локацій, розташованих на під’їзді до Кракова і на околицях.

ІРЦ (пол. CIR) працюють 24 години на добу (за винятком ЦІР 10*, який працює пн-ср 6:00-21:00, нд 9:00-20:00) з 23 по 31 липня.

Центри виконують такі функції:

Інформаційну:
•про пересування по місту та користування громадським транспортом;
•про організацію подій СДМ;
•про туристичні принади міста і околиць;
•про перебіг реєстрації, поселення, харчування.

Розподільну:
•розподіл місць для паркування.

Реєстраційну:
•організовані групи прочан;
•індивідуальні паломники;
•можливість оплати внеску та  отримання обраних пакетів паломника.


Кожний ІРЦ обслуговується певною мовою. Для того, щоб зареєструватися і отримати пакет паломника вибраною мовою, потрібно зголоситися до відповідного пункту*.

          ІРЦ 1 — ПОРТУГАЛЬСЬКА
          ІРЦ 2 — НІМЕЦЬКА
          ІРЦ 3 — ФРАНЦУЗЬКА
          ІРЦ 4 — АНГЛІЙСЬКА
          ІРЦ 5 — ІТАЛІЙСЬКА
          ІРЦ 7 — УКРАЇНСЬКА, ПОЛЬСЬКА, РОСІЙСЬКА
          ІРЦ 8 — ІСПАНСЬКА


*до закінчення пакетів обраною мовою

Неповнолітня особа без юридичних опікунів повинна мати з собою підписану згоду батьків (опікунів) і бути під опікою іншої повнолітньої особи.

Отримання пакетів паломниками, які зареєструвалися через інтернет-сторінку до 22.07 відбувавається в ІРЦ 1 — 8 на території Кракова (нижче на карті).

Інформація для паломників, які не обрали місця для отримання пакету:
•Пакет С: паломники, які обрали цей пакет, повинні отримати його в ІРЦ, який знаходиться на дорозі до Campusu Misericordiae. Для того, щоб дістатись до ІРЦ, потрібно слідувати за позначками фіолетового кольору і літерою F.CIR_contact_book.xlsx xlsx 11.22 KB 22-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.