26.07 - 31.07.2016

Реєстрація ЧаП

Загальні питання

В який спосіб я можу зареєструватися як учасник СДМ Краків 2016?

Реєстрація учасників Світових Днів Молоді Краків 2016 відбувається через заповнення спеціального реєстраційного формуляру, доступного в п’яти мовах: польській, англійській, італійській, французькій та іспанській на сторінці www.krakow2016.com.

Є доступною для завантаження відповідна ІНСТРУКЦІЯ на тему способу реєстрації у Реєстраційній Системі.

Чому варто зареєструватися, щоб взяти участь у Світових Днях Молоді Краків 2016?

Реєстрація робить можливою повноцінну участь увсіх подіях Світових Днів Молоді, а також є формою участі у приготуваннях та фінансуванні їх приготувань.

Реєстрація є також необхідною для відповідного планування Організаційним Комітетом місць поселення, катехез, харчування і засобів транспорту для паломників.

Що отримують зареєстровані учасники Світових Днів Молоді Краків 2016?

Зареєстровані учасники отримують – у залежності від вибраного варіанту «Пакета Паломника» – нічліг, безкоштовний проїзд міським транспортом, доступ до місць Центральних Подій, харчування під час СДМ, а також повну інформацію, потрібну, щоб якомога повніше пережити ці надзвичайні Дні.

Хто може зареєструватися на Світові Дні Молоді Краків 2016?

Записатися можуть не лише великі групи, але також малі групи та індивідуальні паломники, використовуючи для цього завжди той самий формуляр реєстрації. Рекомендовано, все ж, щоб дуже малі групи та індивідуальні паломники не реєструвалися самостійно, а приєднувалися до більших груп, зорганізованих парафією, дієцезією (єпархією) чи іншими спільнотами.

Де і як можна зареєструватися, щоб взяти участь у Світових Днях Молоді?

Реєстрація учасників відбувається онлайн, через заповнення спеціального формуляру на офіційній сторінці Організаційного Комітету СДМ Краків 2016, у закладці «ПРИЄДНАЙСЯ – Реєстрація – Зареєструйся!». (LINK).

Чи я можу зареєструватися на Світові Дні Молоді Краків 2016 лише разом з групою?

Ми заохочуємо, щоб поодинокі особи не реєструвалися самостійно, а щоб спершу створили групу паломників – наприклад, парафіяльну, дієцезіяльну (єпархіяльну) чи спільнотову, або ж приєдналися до вже існуючих груп.

Як відбувається реєстрація груп на Світовий День Молоді Краків 2016?

які дані я повинен подати при реєстрації на Світові Дні Молоді Краків 2016?

Реєстраційна система не вимагає подання особових даних всіх паломників. Необхідною є лише деяка детальна інформація, що стосується Керівника групи і його Заступника, отців, неповносправних осіб, а також паломників, які повинні отримати візу для в’їзду до Польщі (для цих учасників будуть приготовані спеціальні формуляри для заповнення).

У який спосіб макрогрупи і підгрупи будуть ідентифіковані Реєстраційною Системою?

Кожній групі буде призначений індивідуальний реєстраційний номер, котрий від цього моменту стане ідентифікатором групи під час контактування з Організаційним Комітетом СДМ у Кракові і з Папською Радою у справах мирян, зокрема під час оплати.

доки можна вносити зміни у реєстраційному формулярі групи?

Зміни у формулярі групи є можливими тільки до моменту початку процедури оплати. У зв’язку з цим всякі зміни у підгрупах вже опісля закриття процесу реєстрації будуть можливі лише за посередництвом спеціальної процедури «Повторного Відкриття Формуляру».

Що повинна зробити неповнолітня особа, щоб взяти участь у Світових Днях Молоді Краків 2016?

Неповнолітні особи повинні отримати писемну згоду своїх батьків, або законних опікунів. Відповідний документ ви зможете знайти у реєстраційному формулярі (під час Центральних Подій СДМ Краків 2016 Керівник групи повинен мати з собою цей формуляр). Піклування про неповнолітніх має бути довірене повнолітній особі з групи, зі згоди батьків або законних опікунів учасника (потрібно пам’ятати, що один повнолітній опікун може відповідати максимально за 10 неповнолітніх учасників). Керівниками груп можуть бути лише особи, котрим виповнилося 18 років.

Що це – «просте» поселення?

«Просте» поселення, яке містять деякі «Пакети», забезпечує поселення у сім’ях чи в освітніх центрах, наприклад, у школах, або ж спеціальних наметових центрах тощо. Цей варіант містить також сніданок, який можна буде отримати поблизу місця проживання.

Ніч із суботи на неділю (30/31 липня 2016) паломники проведуть «на відкритому повітрі», на нічних молитовних чуваннях на полі "CampusMisericordiae" (рекомендовано взяти з собою каримат і спальник)

У чому полягає харчування паломника?

Паломники, котрі виберуть пакет, що містить харчування, будуть мати до диспозиції кожного дня 2 талони для харчування:

-1 талон для харчування (2 страва);

-1 талон для харчування (3 страва).

На підставі цих талонів впродовж дня можна буде отримати дві гарячі страви (обід і вечерю) у зазначених пунктах.

Сніданок даватимуть поблизу місця ночівлі, тільки для груп, котрі виберуть Пакет із поселенням.

Паломники отримають також талони на обід і вечерю у суботу, а також сніданок у неділю, які роздаватимуть у формі «сухого провіанту» поблизу дороги, котра вестиме до місця чувань, тобто до поля "Campus Misericordiae.

Що включає страхування паломника?

Страхування, яке містять всі Пакети, покриває кошти медичного лікування у разі аварії чи госпіталізації (до квоти 30 000 Євро) та цивільної відповідальності під час всього перебування у Кракові, тривалість якого буде окреслена у вибраному «Пакеті».

Що включає транспортне забезпечення паломника?

Всі «Пакети» містять безкоштовний проїзд міським транспортом у межах всього міста. «Пакети», котрі містять поселення, забезпечують також транспорт від місця ночівлі до центру міста і до місць, де відбуватимуться різні події під час всього часу перебування, окресленого у вибраному «Пакеті».

Чи неповносправні особи можуть взяти участь у Світових Днях Молоді Краків 2016?

Всі події Світових Днів Молоді будуть зорганізовані таким чином, щоб в них могли взяти участь неповносправні особи.

Як відбувається реєстрація неповносправних осіб?

Неповносправні особи разом зі своїми керівниками реєструються, як паломники через офіційну систему реєстрації. У реєстраційній системі вони повинні зазначити, що є неповносправними особами, або ж групою, в якій є неповносправні особи; після вибору цієї опції у реєстраційному формулярі – з’являться конкретні запитання, котрі зроблять можливою їх реєстрацію та допоможуть полегшити їх участь у Світових Днях Молоді Краків 2016. Всі питання просимо скеровувати за адресою: disabilities@krakow2016.com.

Як проходить реєстрація священиків?

Священики не потребуватимуть окремої реєстрації. У реєстраційній системі вони повинні зазначити, що є священиками і також повинні відповісти на конкретні запитання, котрі є потрібні для акредитації на служіння Служби Божої, а також на сповідь у визначених секторах. Кожен отець повинен буде додати документ від свого Єпископа або ж Провінційного Настоятеля, котрий підтверджуватиме, що він є священиком («Декларація про священичий стан») і що може виконувати священиче служіння під час Світових Днів Молоді. Відповідний документ можна завантажити у реєстраційному формулярі.

Всі запитання просимо скеровувати заадресою: :sacerdos@krakow2016.com.

Як проходить реєстрація Єпископів?

Єпископи, котрі хочуть взяти участь у Світових Днях Молоді Краків 2016 зголошуються безпосередньо до Папської Ради у справах мирян через заповнення і надсилання до неї спеціального формуляру реєстрації. Всі запитання просимо скеровувати за адресою: episcopus@krakow2016.com.

Чи Організаційний Комітет є посередником у отриманні візи?

Ні. Обов’язок отримання візи, а також можливі пов’язані з цим кошти покриває учасник. Більше інформації на підсторінці

Де і як можна зареєструватися, щоб взяти участь у «Днях у Дієцезіях (Єпархіях)»?

Центральним Подіям Світових Днів Молоді у Кракові передують «Дні у Дієцезіях» (20-25 липня 2016 року) у польських Дієцезіях. Всі групи, котрі хочуть взяти участь у «Дняху Дієцезіях», просимо дізнатися більшеі нформації у вкладці «СДМ – Дні в Дієцезіях».

Оскільки вибір Дієцезії зі списку не означає автоматично реєстрації на «Дні в Дієцезії», то Керівник групи повинен сконтактуватися з Дієцезіяльним Центром СДМ у вибраній Дієцезії з ціллю отримання детальної інформації щодо можливостей перебування групи у даній Дієцезії.

На яку адресу можна надіслати більш детальні запитання щодо реєстрації?

Всі детальні запитання щодо способу реєстрації учасників зустрічі просимо надсилати безпосередньо за адресою Департаменту Реєстрації: rejestr@krakow2016.com.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.