26.07 - 31.07.2016

#prayforWYD


До Світових Днів Молоді у Кракові залишилося вже тільки 500 днів. Приготування до цієї виняткової зустрічі молоді зі всього світу зі Святішим Отцем сягають дуже інтенсивної фази. Щоб вони принесли очікувані плоди, важливою є вже тепер не тільки чудова організація, але перш за все молитва. Саме тому Організаційний Комітет СДМ разом із іспанським соціальним сервісом «May Feelings» приготували віртуальний марафон молитви за СДМ під назвою #prayforWYD.

За адресою mayfeelings.com/prayforwyd люди зі всього світу можуть єднатися у молитві за СДМ Краків 2016. Достатньо клацнути на кнопку «pray», щоб на мапі світу з’явився ще один пункт, в якому відбувається молитва. Завдяки цьому вже тепер, ще перед тим, аніж сотні тисяч молодих осіб з’являться у Кракові, зможемо побачити як багато нас є.

Сервіс дозволяє молитися анонімно, але водночас на мапі просто з’являється пункт у відповідній країні, з якої ми молимося. Можемо також створити профіль і завдяки цьому мати доступ до інших опцій. Після того, як ми залогуємося, система відзначить точну місцевість, з якої ми молимося, покаже також, хто в нашій місцевості молиться у цьому самому наміренні. Сервіс дозволяє також зголошувати у своєму профілі прохання про молитву у наших особистих інтенціях. Інші користувачі, клікаючи на наші прохання про молитву, дають нам знати, що моляться за нас. Завдяки цьому кожен з нас може відчути єдність Церкви у всьому світі, а також силу особистої молитви, котра лине до нас із найбільш віддалених частин землі.

Поруч із мапою, котра показує нам скільки осіб і де моляться у наміренні за СДМ, можемо побачити також годинник, котрий відраховує час до початку зустрічі у Кракові. Маємо надію, що чим менше буде число, котре вказує кількість днів до СДМ, тим більше буде пунктів на нашій мапі. Заохочуємо всіх приєднатися до молитви за добре приготування до Світових Днів Молоді. Прагнемо, щоб ця подія вже сьогодні діткнулася сердець молоді зі всього світу і дозволила нам усім відкрити надію, яка виникає від зустрічі з Христом.

Приєднайся до молитви в наміренні СДМ Краків 2016!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.