26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Папа Франциск – вже в Польщі

2016-07-27 / News


О 16:07 Папа Франциск вийшов з літака, яким прилетів з Риму до Кракова.

Церемонія привітання Папи відбулася у військовій частині аеропорту імені Івана Павла ІІ у Кракові – Баліцах.

Люди, зібрані в аеропорту, скандували: «Вітаємо Святішого Отця Франциска у Кракові», «Benvenuto a Cracovia», а також розмахували біло-червоними та папськими прапорцями.

У Церемонії привітання, між іншим, взяли участь президент Польщі Анджей Дуда разом з дружиною Аґатою Корнхаузер-Дудою, а також з краківським кардиналом Станіславом Дзівішем. Військові з Репрезентаційного Батальйону Польського Війська на слова привітання Святішого Отця відповіли «Честь Його святості».

Польський та ватиканський гімн прозвучали у виконанні Військового оркестру у Кракові. Також було виконано Гімн Світових Днів Молоді.

Також Папу привітала молодь з Колективу пісні і танцю «Кракус» імені Вєслава Б’яловонса з Гірничо-металургійної академії, котрі були вдягнуті в традиційні краківські строї та виконали краківську сюїту.
– Сьогодні ми – в складі 40 осіб. Це для нас – грандіозне пережиття і честь могти бути тут і вітати Папу, – сказала Аліція Зелі з колективу «Кракус».

Перед відправленням до Кракова Папа Франциск молився сьогодні зранку з групою неповносправної молоді при гробі св. Івана Павла ІІ у Базиліці св. Петра. У молитві зі Святішим Отцем взяли участь члени Товариства «Peter Pan», яке опікується хворою на рак молоддю з різних країн світу, що не має коштів на лікування. Вона вирішила впродовж краківської зустрічі зорганізувати «малі» Світові Дні Молоді при могилі Святого Папи.

Офіційне привітання Папи Франциска відбудеться о 17:00 в Королівському Замку на Вавелі. Там Святіший Отець зустрінеться з президентом Польщі та польськими єпископами.

Ізабела Чак, Католицька Інформаційна Агенція
Переклад: Уляна Журавчак, Секція перекладів СДМ Краків 2016
Фото: Пауліна Кшижак

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.