26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Папа Франциск: "Дякую за любов, якою нас обдаровуєте!"

2016-07-29 / Papież Franciszek


Папа Франциск приїхав до Прокоцімської Університетської Дитячої Лікарні в Кракові. Папу Франциска привітали аплодисментами – перед лікарнею зібралися батьки хворих дітей, лікарі і медсестри. Малі пацієнти, на візках, з батьками чекали у холі.
Святий Отець привітався з хворими, підійшов до кожної дитини, погладив по голівці, поблагословив.

"Хто виконує вчинки милосердя, не боїться смерті. Дякую за цю любов, якою нас обдаровуєте"! – говорив Папа Римський у Прокоцімській Дитячій Лікарні.

Франциск зазначив, що в своєму візиті до Кракова не міг оминути зустріч з молодими пацієнтами цієї лікарні. Додав, що хотів би зупинитися біля кожного молодого пацієнта, біля кожного їхнього ліжка, огорнути одне за одним, вислухати хоча б протягом однієї хвилини кожного і побути в тиші перед фронтом питань, на які немає миттєвої відповіді. Додав, що в такій ситуації найважливішою є молитва.

"Мені дуже хочеться, щоб ми, християни, мали здатність прихилитися над хворими у такий спосіб, як це робив Ісус, у мовчанні, огортаючи, з молитвою", – сказав Франциск.

Папа Римський підсумовуючи, сказав, що наше суспільство забруднене культурою "відкидання", яка є протилежністю культури гідності. Жертвами цієї культури відкидання, наголосив Папа Римський, є передовсім найслабші особи, найбільш вразливі. Таку ситуацію назвав Франциск жорстокістю.

Святий Отець висловив радість, що Прокоцімська лікарня приймає найбільш потребуючих і огортає їх опікою. "Дякую за вияв любові, якою нас обдаровуєте! Це свідчить про справжню людяність і християнську культуру: акцентуючи суспільно-політичну увагу на найбільш потребуючих людей".

Заохотив до примножування діл культури гостинності відроджуваних християнською любов'ю. На додаток, "служіння для потребуючих осіб, яке пронизане почуттям любові і піклування спричиняє до зростання людяності і відкриває дорогу до вічності: хто виконує діла милосердя, не боїться смерті".

На закінчення запевнив про підтримку усіх, що євангельську правду "хворого провідати" прийняли за свій основний девіз життя: лікарі, медсестри, всі працівники служби здоров'я, а також капелани і волонтери.

"Нехай Господь допомагає у сумлінному виконанні ваших обов’язків тут і в іншій лікарні світу. За винагороду нехай вам буде внутрішій спокій і співчутливе серце" – побажав Папа.

Переклад: Артем Наконечний, Секція перекладів СДМ Краків 2016

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.