26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Папа до українців: я з вами!

2016-07-31 / News

Під час цьогорічної програми на Світових Днях Молоді Папа Римський Франциск вже традиційно обідав з 12 представниками молоді з різних країн та континентів. Слава Ісусу Христу! — так привітався Папа Римський Франциск з Уляною Журавчик, довгостроковим волонтером від України, яка мала нагоду представляти Україну під час обіду зі Святійшим Отцем. Про деталі цієї зустрічі Уляна розповідає у своєму інтерв’ю:

Ну, по перше, я розуміла, що це не тільки моя зустріч з Папою, що я буду презентувати цілу Україну. Тому у цей важливий момент зустрічі з Папою я дуже хотіла сказати те, що в мене найважливіше на серці. По-перше, я сказала, що пердставляю Українську Греко-Католицьку Церкву. Також, я подякувала Святійшому Отцю за допомогу для України, за ту велику збірку з ініціативи Папи на підтримку України. У цей важкий для України час ми дуже потребуємо його слова, його батьківської підтримки і я запросила його до України.

Папа дуже тепло емоційно звернувся до мене. Він попросив передати, що він є з нами і нас підтримує. Таке послання зворушило мене. Після цього він згадав про свої юні роки, коли греко-католицький єпископ Степан Чміль заангажував його допомагати під час греко-католицької літургії, тому Папа добре знає особливості греко-католицького обряду.
 
Коли Папа роздавав вервиці, я стояла неподалік від нього. Я мала ікону Марії, Ярославську чудотворну ікону Милосердя двері, яка відкривала Рік Божого Милосердя в Римі. Я попросила, щоб Папа благословив цю ікону для української молоді. Я думаю, що ця зустріч мала символічне значення для України. Я радію, що можу ділитися цим свідченням, бо Україна зараз насправді потребує такої підтримки.

Фото: Молодіжна комісія УГКЦ

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.