26.07 - 31.07.2016

Паломництво символів


«Несіть його до всього світу як знак любові Господа Ісуса до людстваІ проголошуйте всім, що тільки в Христі розп’ятому і воскреслому є спасіння і відкуплення»

Святіший Отець Іван Павло ІІ до молоді – 22 квітня 1984


Розпочавши від Вербної Неділі 2014 року, коли на Площі Св. Петра в Римі символи СДМ – Хрест і Ікону Матері Божої Salus Populi Romani молодь з Бразилії передала молоді з Польщі – розпочалось паломництво символів СДМ по нашій країні. Востаннє вони були в нас 2010 року, з нагоди 25-ліття СДМ, і впродовж двох місяців відвідали 39 дієцезій.

Паломництво символів СДМ є одним із найважливіших елементів приготування країни-господаря до Світових Днів Молоді. Символи здійснюють паломництво від дієцезії до дієцезії, від міста до міста; відвідують церкви і в’язниці, школи і лікарні. Молодь і старші люди на власних плечах носять Хрест і Ікону по вулицях, адорують їх на площах, з великою пошаною цілують, як реліквію.

У понеділок, 14 квітня 2014 року, просто з Риму символи приїхали до Польщі. Їх привезли представники молоді зі всієї країни, а серед них найбільш численна делегація з познанської дієцезії, котра першою приймала в себе символи СДМ. Після відвідин познаньської, каліської, вроцлавської, варшавсько-праської та сєдлецької дієцезій, Хрест і Ікона здійснюють паломництво країнами наших сусідів. Від 29 червня вони відвідають почергово Білорусь, Литву, Латвію, Росію, Україну, Молдову, Румунію, Угорщину, Словаччину і Чехію.

До Польщі символи повернуться 14 грудня 2014 року і залишаться вже в нас до Світових Днів Молоді. Паломництво по дієцезіях закінчиться у краківській дієцезії. Хрест і Ікона Матері Божої будуть присутні під час всіх центральних подій, а пізніше помандрують далі, до інших місць, аж в кінці потраплять до країни, котра буде приймати наступні Світові Дні Молоді. І так – маємо надію – залишиться назавжди.

Kalendarz peregrynacji.docx docx 20.25 KB 04-03-2015 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.