26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Офіційний мобільний додаток СДМ вже невдовзі буде доступний!

2016-04-07 / Festiwal Młodych

 
«Паломник» – це мобільний додаток для паломників, котрі приїдуть на СДМ, але використовувати його зможуть також мешканці Кракова. Він виконує функції мобільного гіда, карти та інформатора. Аплікація, створена в співпраці Організаційного Комітету СДМ з фірмою «Comarch», найкраще виправдає себе під час Світових Днів Молоді.

в травні, котрі мають у своїх мобільних пристроях систему Android, IOS, або ж Windows зможуть завантажити аплікацію «Паломник». Аплікація СДМ 2016 полегшить пересування по Кракову та околицях під час Світових Днів Молоді, в липні. Вона буде безкоштовною і доступною у дев’яти мовних версіях, завдяки чому молодь зі всього світу могтиме без проблеми вибрати мову, якою зможе порозумітися.

Кожен користувач зможе налаштувати аплікацію відповідно до себе, вводячи місце свого поселення, катехез, в яких хоче брати участь, або ж місць, котрі хотів би відвідати. Головні функції будуть доступними в режимі оффлайн, що дозволить працювати, навіть, в ситуації обмеженого доступу до Інтернету.

В аплікації буде доступною мапа, на котрій будуть позначені місця найважливіших подій під час СДМ. Доступною буде можливість визначення траси від місця, де актуально знаходиться паломник, до вибраного пункту на мапі. Не бракуватиме провідників, котрі допомагатимуть паломникам добратися до потрібного місця та відвідати місця, які їх зацікавлять у Кракові.

Аплікація також споряджена в короткі фрази польської мови, літургічні тексти, молитовники, а також пісенники – все це має на меті допомогти паломникам у спілкуванні та духовному пережитті Світових Днів Молоді.

У аплікації буде доступним перелік найважливіших контактних номерів служб, котрі відповідатимуть за безпеку, чи до дипломатичних представництв, завдяки чому гості СДМ не муситимуть шукати їх самостійно, більше того вони матимуть їх в одному і легкодоступному місці.

У аплікації знаходиться дуже помічний графік усіх подій, пов’язаних з СДМ. Окрім найважливіших релігійних урочистостей, він також враховує катехези, а також різні ініціативи Фестивалю Молоді. Всі ці події можна буде шукати, згідно місця, в якому користувач актуально знаходиться. Ті, хто користується цією аплікацією, отримають сповіщення про те, котрі події невдовзі розпочнуться, а також, де вони матимуть місце. Аплікація має функції, котрі можна буде оновити онлайн – наприклад, погода, сповіщення про можливі труднощі, або ж зміни у розкладі транспорту. «Паломник» також матиме опцію можливості з’єднання з соціальними мережами.

- До квітня триває тестування аплікації, здійснюване Краківським Технологічним Парком, а також молоддю зі всього світу, тому що ми хочемо, щоб вона була для всіх зрозумілою і функціональною, – каже Анна Хмура з Організаційного Комітету СДМ.

Аплікацію перевіряють, оновлюють і доповнюють, так, щоб на час СДМ вона могла служити мільйонам користувачів. Всіх зацікавлених аплікацією СДМ «Паломник» заохочуємо стежити за Снапчатом СДМ, де на початку травня з’явиться аудіовізуальна презентація цього мобільного додатку.

Сильвія Міцик
Переклад: Уляна Журавчак

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.