26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Інформація для осіб,що повертатимуться з СДМ потягом

2016-07-30 / Campus MiserIcordiaeЗ 31.07 від години 14.00 по 01.08 до години 14.00 через збільшення інтенсивності руху буде змінено організацію проходів до перонів  Головного залізничного вокзалу. Працівники Польської Державної Залізниці просять заздалегідь купити квиток  і ознайомитися зі змінами.

Вхід на перони  відбуватиметься через дві спеціальні буферні зони, в яких збиратимуся групи з керівниками. Зона підходу до до перонів I, II, III  розташовуватиметься поруч готелю Ibis, в той час як до перонів IV, V  на площі Jana Nowaka Jeziorańskiego (поруч зі старою будівлею вокзалу). Всі підходи до
Головного залізничного вокзалу окрім зазначених зон будуть закриті.

З перонів I, II, III потяги відправлятимуться в напрямку Тжебіня (Trzebini), Катовіце (Katowic), аеропорту Баліце (Lotniskо Balice), Велички (Wieliczkа), Тарнува (Tarnów), Жешува (Rzeszów) та Перемишля (Przemyśl), з платформ IV та V в напрямку Мехова (Miechów),  Сенджува (Sędziszów), Ченстохови (Częstochowa), Варшави (Warszawa)і Гданська (Gdańsk).

Для пасажирів, які загубилися чи запізнилися на потяг, будуть організовані додаткові потяги, які відвезуть їх додому. Перевізник запевняє,  що відправлення потягів не відбуватиметься без всіх пасажирів.

- Пасажирів рахуватиме спеціальна машина, тому на перон дозволятимо пройти тільки такій кількості осіб, яка  зможе увійти до потягу. Але не потрібно боятися, що організовані групи будуть розділені, прошу не боятися, - каже Ярослав Онішчук, член правління Польської Держаної Залізниці Інтерсіті (PKP Intercity С. А.).
Особи з обмеженими можливостями можуть розраховувати на допомогу працівників вокзалу при проході до перонів.

Польська Держана Залізниця просить про слухання оголошень або перегляд екранів, які будуть розташовані перед вокзалом. Буде також можливість скористатися допомогою мобільних інформаторів, одягнених у помаранчеві футболки з буквою "і" на спині. Додаткова інформація доступна за адресою: /www.kolejsdm.pl/, http://www.intercity.pl/~~HEAD=pobj і HTTP: /www.pkp.pl/. Працюватиме також  гаряча лінія за телефоном 19 757 або + 48 22 39 19 757 - для іноземних абонентів.

Працівники Польської Державної Залізниці створили п'ять принципів, які гарантуватимуть  комфортний виїзд паломників:
1. Ретельно перевірте станцію і час виїзду.
2. Прибудьте на станцію за годину до відправлення, щоб спокійно пройти через систему безпечного проходу.
3. Будьте в контакті з керівником групи, що провадитиме групу до перону.
4. Слухайте рекомендації команди організаторів щодо безпеки, переходу і поведінки.
5. Швидко заходьте до потягу, щоб інші  паломників змогли теж доїхати додому.

Зміни також стосуватимуться виходу з вокзалу. Вихід відбуватиметься тільки  в напрямку вулиці Босацкей (Bosackа). Не буде можливості прямої пересадки на  Головному залізничному вокзалі. Пасажири, які приїдуть на станцію, щоб їхати далі, муситимуть також пройти через буферні зони.

Приготовлений для СДМ розклад руху потягів передбачає тимчасове виключення з руху деяких станцій. З 30 липня по 1 серпня до години 12 тимчасово потяги не будуть зупинятися на станціях Кокотув (Kokotów) і Венгжце Вельке (Węgrzce Wielkie). Тимчасово 31 липня та 1 серпня також буде виключена з обслуговування станція Краків Заблоче (Kraków Zabłocie).

- За оцінками, число паломників, які повертатимуться додому сягне 400 тисяч. Потяги відправляються кожні 7-10 хвилин, тому ефективне пересування пасажирів є настільки важливим, - говорить Іренеуш Мерхель, президент Польської Державної Залізниці Польські Залізничні Лінії - це більше, ніж ми планували, але ми готові до цього, - додає він.

На СДМ запущена рекордна кількість потягів — близько 780. Це більше, ніж під час Євро-2012. Додатково запозичено потяги з Чехії.


Джерело: http:/kolejsdm.pl/
Переклад: Аліна Панчошник

Mapa_informacja_pielgrzymi.pdf pdf 8.48 MB 30-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.