26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Неповносправні особи на Сampus Misericordia

2016-07-29 / News

Для неповносправних осіб будуть підготовлені 3 спеціальні автобуси:
- Від зупинки Вокзал Чижини (Dworzec Czyżyny) до зупинка Лесіско (Lesisko)
- Від зупинки Вокзал Новий Клепаж (Dworzec Nowy Kleparz) до зупинки Лесіско (Lesisko)
- Від зупинки вул. Дворцова (ul. Dworcowa), поруч з вокзалом Плашув (Dworzec Płaszów) до зупинки Мала Ґура (Mała Góra).

Автобуси відправлятимуться 30.07 з 8:00 години. Автобуси будуть відправлятися в міру заповнення. Користуватися автобусом зможуть тільки неповносправні особи з одним опікуном, при пред'явленні квитка до сектору для неповносправних осіб. З кінцевих зупинок автобуси відправлятимуться 31.07.

Просимо Департамент Волонтерства забезпечити обслуговування автобуса для неповносправних осіб (у разі відсутності осіб для перевірки квитків, автобуси не відправлятимуться).

• Якщо автобусами захочуть скористатися здорові люди, які не мають права проїзду в такому транспорті, і у волонтерів не буде можливості це перевірити, чи в разі, якщо не буде забезпечено безпеку проїзду - автобуси не відправлятимуться.

Додаткова інформація:

  1. Безпосередньо на Сampus Misericordiaе зможуть проїхати неповносправні особи з спеціальними дозволами (в даний час немає можливості оформлення таких дозволів).

  2. Паломники, які мають вхідні квитки в сектори для неповносправних осіб (С1 і С2), зможуть пройти туди підходами з будь-якого боку Сampus Misericordiaе.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.