26.07 - 31.07.2016

Місто Святих

Краків – Місто Святих

Впродовж тисячі років історії міста у Кракові жило і працювало багато святих і блаженних.

Світові Дні Молоді – це чудова можливість для пізнання духу цього міста через призму цих особливих осіб, колись таких як ми – молодих тілом і духом. Багато з них, так як королева Ядвіга, жило тут багато віків тому, але деякі святі мешкали у Кракові зовсім недавно. Деякі з них перебували у Кракові в час своєї молодості. Гуляли по тих самих місцях, в яких тисячі молодих зі всього світу опиняться у липні 2016 року.

Святі краків’яни, бо про них мова, хочуть супроводжувати вас у пережитті цього виняткового часу радості в Дусі і роздумів про самого себе. Із цього виняткового грона студенти краківських університетів вибрали для вас 12 святих.

У період Світових Днів Молоді кожен з них забронює час тільки для вас, від ранку до вечора. Від понеділка до неділі. Вони будуть чекати в 12 місцях на території Кракова. Впродовж більше, аніж 2 тижнів вони будуть завжди готові до розмови і спільної молитви у ваших наміреннях.

В цій зустрічі вам допоможуть інші молоді – Ангели Хоронителі. Ви отримаєте від них відповідну «візитку» з координатами конкретного Святого, щоб по закінченні Світових Днів Молоді ви не втратили з ним контакту. Ми хочемо, щоб це було для вас особливою пам’яткою про цю подію.

Під час щомісячних зустрічей у рамках духовної підготовки «Для нас і всього світу» в Санктуарії Божого Милосердя у Кракові – Лаґевніках ми будемо поступово відкривати вам постаті вибраних Святих.


MAP.pdf pdf 884.18 KB 08-07-2016 Pobierz
The_relics_of_four_saints pdf 55.54 KB 26-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.