26.07 - 31.07.2016

L4


Проект, як вказує сама назва, стосується хворих. Ми хочемо йти слідами Івана Павла ІІ: коли на нього чекала тяжка поїздка, складне завдання чи просто – велика справа, він просив про молитву хворих людей. Готуючи Світові Дні Молоді, ми хочемо чинити так само.

Світові Дні Молоді – це не тільки грандіозна організаційна справа, але також подія, яка має великий вплив на людські долі, велике значення для їхньої віри – і тому вимагає духовної підтримки всіх членів Церкви. Тому, беручи до уваги гасло СДМ в Кракові, тобто блаженство милосердя, прагнемо спільно проповідувати милосердя словом і ділом.

Ми хочемо, щоб плакати з проектом дійшли до парафій і монастирів, до лікарень, поліклінік, і всіх, хто там перебуває. Хворі кожного віку отримають листи з проханням про молитву і пожертву в наміренні СДМ. Про їх розповсюдження просимо подбати молодих волонтерів, молодь, яка діє при парафіяльних спільнотах. Маємо надію, що результатом цієї акції буде згуртування парафіяльної молоді в групи, які постійно опікуватимуться хворими. Листи містять також молитви про хворих, а також свідчення тих людей, які багато натерпілися за своє життя, однак не засумнівалися і не впали у відчай.

Крім того, в кожному листі є також декларація, яку хворі можуть заповнити і надіслати до Офісу СДМ. Таким чином, прізвища учасників проекту – будуть розміщені в Книзі Молитви, ми передамо Святішому Отцю під час Світових Днів Молоді.

Нові листи з проекту L4 будуть періодично з’являтися на сайті СДМ.


Молитва Хворих

Господи Ісусе, Спасителю світу, разом з небесами і землею величаємо Твоє Божественне Серце, котре дозволило себе пробити списом воїна, щоб обмити світ Кров'ю Спасителя. Своєю Любов'ю оточи молодь зі всього світу, дівчат i хлопців, яка готується до Світових Днів Молоді. Довіряю Тобі, Господи, кожного і кожну з них. Прошу, щоб їхня зустріч зі Святішим Отцем повіяла на них Святим Духом і засвітила в їхніх серцях ласку й добро. Дозволь їм усвідомити правду, а їхні серця відкрий на Твою Любов у Слові, Таїнствах, спільноті. Нехай справа, яку Ти в них започаткував, розвивається й росте. За них, Ісусе, жертвую Тобі мій щоденний хрест терпіння, болю й самотності. З'єднай нас всіх у Своїй любові, Ти, Котрий живеш, царюєш і любиш на віки вічні. Амінь.


L4 – Хворі для СДМ

Інструкція обслуговування
  • Завантаж плакат і лист і видрукуй їх

  • Розкажи про L4 у своїй парафії і попроси отців про допомогу, щоб донести цю інформацію до хворих

  • Розмісти плакат акції на дошці оголошень у парафії, школі  • Збери групу друзів і розкажи їм про акцію L4 – Хворі для СДМ

  • Йди до хворих, до лікарні, будинку престарілих, хоспісу... Відвідайте хворих, помоліться разом із ними і за них, заохотьте їх до молитви за СДМ


  • Лист містить опис акції, свідчення хворого і декларацію участі – Кожен хворий може її заповнити і вислати до Кракова (поштою, або на емейл), а його прізвище запишемо до Книги Молитви Хворих

  • У разі потреби чи виникнення яких-небудь запитань – зконтактуйся із нами

  • Пам’ятай про молитву за хворих і страждаючих, а також за молодь у всьому світі!

Послання до Хворих - L4 -UA.pdf pdf 398.91 KB 27-04-2015 Pobierz
3. Лист до хворих_L4.pdf pdf 532.84 KB 28-10-2015 Pobierz
4. L4_PL4.pdf pdf 900.18 KB 04-02-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.