26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Хіп-хоп на Блонях. Музиканти, котрі «читають правду про Бога»

2016-07-29 / Festiwal Młodych


Графіті, брейкданс і, перш за все, реп завітали на сцену та поміж прочан, які після зустрічі з Папою залишилися на краківських Блонях. Незважаючи на те, що падав дощ, розваги і забави вдались.

«Tau», «El Nino» і «Arkadio» – це три гурти, які ввечері у четвер зазвучали на сцені перед прочанами, які зібралися на Блонях.

«Реп є важливим для молоді, його слухають навіть багато дітей. Я чекаю особливо на «Tau», які справді мають добрі тексти і перш за все музику», – розказує Томаш Радуха з Франції.

«Найважливіше –  переказати, бо діти це вхоплюють, і це потрапляє до їх сердець. Цей переказ говорить про Бога, а якщо хтось правдиво говорить про Бога то чого ще більше хотіти», – говорить про хіп-хоп Радослав Мільчарек.

«Tau» – це навернений репер, який використовує свою музику до передавання доброї новини. Серед його фанів, крім чималої кількості молоді, є також дорослі та священики.

«Перш за все, цей чоловік, який не є вчителем, – просто свідок Божого милосердя. Мабуть, воно зачіпає тому, що справжнє», – розповідає у першому ряду о. Томаш Волошаньскі.

Під час виступів у натовпі формувалися кола, де танцювали брейкданс. Серед них були і молоді люди з Франції: «Навіть брейкданс може бути дуже пов’язаний з Богом. Я танцюю, щоб прославляти Бога. Для цього потрібна віра: її дуже зміцнює Біблія», – говорить Ліонель Макая з Франції.

Танцював і шестирічний Куба Вішневскі: «Вдома не танцюю, взагалі не танцюю. Дуже довго вигадував собі кроки», – говорить захеканий Куба, який разом з рідними прийшов на хіп-хоп виступи.

Петро Клейновські

Переклад: Назар Павлів, Секція перекладів СДМ Краків 2016

Фото: Пауліна Кшижак

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.