26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Катехиза владики Теодора

2016-07-28 / News

28 липня на парафії Матері Божої Королеви Польщі відбулася катехизації для паломників Світового Дня Молоді. Катехизував - владика Теодор (Мартинюк) - єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архієпархії. На початок, владика привітав присутню молодь: молодь з України, Польщі та з діаспори.

Сама наука ж розпочалася з експерименту, до якого отець запросив бажаючих - Тетяну та Андрія. Владика запитав молодих людей чи готові вони прийняти Христа. В знак їхньої готовності владика обійняв їх. Також владика запитав усіх присутніх чи готові ми зустрітися з Ісусом та чи обов'язково для цього їхати до Кракова на СДМ? У відповідь лунали різні пропозиції місця зустрічі зі Всевишнім: церква, молитва, спільнота, євхаристія і сповідь, у Біблії, тиша, рідні та друзі, ворог… Всі ці відповіді були правильними.  Владика наголосив, що нам потрібно не боятися ризикувати та частіше знаходити можливість зустрічатися з Творцем та дозволяти Йому приходити у наше серце. “Хочу всіх вас запросити, щоб ви сказали, “Ісусику, ми з тобою, дозволяємо Тобі нас обійняти” - закликав владика Теодор.

Владика радо відповідав на запитання, які цікавили молодь, пояснював як боротися зі страхом та як любити наших ворогів.  

“Дуже рада такій зустрічі та катехизації владики. Тут я отримала відповідь, яку шукали, мабуть, не тільки я довший час,. Владика Теодор пояснив що ми повинні любити своїх ворогів, молитися за них” - ділиться своїми враженнями Соломія Табака, паломник з Тернополя.

Закінчилась катехизація Архієрейською Літургією, яку очолив архієпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський УГКЦ Євген (Попович).

Марія Чемерис

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.