26.07 - 31.07.2016

Фестиваль Молоді - Ідея

ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДІ, 
або «ВІРА, котра стає КУЛЬТУРОЮ. Відкривання Бога у КРАСІ».”

Я хочу, щоб ви вийшли на вулицю робити шум.

Хочу шуму у Ваших дієцезіях.

Я хочу, щоб Церква вийшла на вулицю.

Папа Франциск


Фестиваль Молоді – це частина програми Світових Днів Молоді, під час якої молодь матиме можливість зустріти Бога в іншій людині, ділячись з іншими захопленнями і талантами. Саме в цей час молодь зробить ШУМ на вулицях, у міських парках, а також на площах не лише у Кракові, але також у містечках неподалік.

У рамках Фестивалю Молоді заплановані концерти виконавців зі всього світу, вистави, танці, виставки та інші культурні заходи, які об’єднуватиме тема, пов’язана з гаслом СДМ Краків 2016: Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя. Буде організований також Фестиваль Спорту, під час якого молодь гратиме, зокрема, в Copa Católica футбольний турнір для паломників Світових Днів Молоді. А в церквах молодь матиме можливість спільно молитися і прославляти Бога під час релігійних заходів, організованих рухами і спільнотами зі всього світу, котрі приїдуть до Кракова.


Шум на вулицях Кракова розпочнеться все ж трохи раніше за Світові Дні Молоді. За тиждень перед СДМ почне діяти Міжнародний Євангелізаційний Центр, учасники якого будуть ділитися вірою і досвідом християнського життя не лише з мешканцями Кракова, а також з особами, які приїдуть до Кракова перед СДМ.


Частиною Фестивалю Молоді під час Світових Днів Молоді буде Центр Покликань – місце, в якому молоді люди могтимуть розпізнати різні дороги реалізації покликання.


Він складатиметься із двох елементів: презентації діяльності різних католицьких організацій і спільнот та чотирьох Академій:

  • Академія Бога сконцентрується на пошуку покликання до монашого і священичого станів;
  • Академія Сім’ї – до сімейного життя;
  • Академія Праці зосередиться на пошуку покликання щодо праці і вибраної професії;
  • Академія Милосердя нагадає, що вчинки добра і вчинки милосердя щодо ближніх є привілеєм людини і одночасно найвищим її покликанням.

Всі ініціативи Фестивалю Молоді показують нам молоду і живу Церкву, котра є надзвичайно різноманітною і мультикультурною. Події, організовані у рамках Фестивалю Молоді, будуть також нагодою запрезентувати культурну спадщину Польщі. Все ж, незалежно від форми і програми Фестивалю, найважливішим є те, щоб під час цієї частини СДМ молоді люди з різних куточків світу могли радіти взаємною присутністю і ділитися своїми талантами з іншими.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.