26.07 - 31.07.2016

Неповносправні ОсобиСвітові Дні Молоді в Кракові наближаються великими кроками. Вже за рік молоді люди з цілого світу зберуться, аби разом з Папою відзначати свою віру, єдність і євангельську радість. Організаційний Комітет вже зараз дбає про те, аби в подіях міг взяти участь кожен, без огляду на країну походження, мову, чи психо-фізичну справність.
СДМ - це міжнародні зустрічі молоді цілого світу, котра разом зі своїми наставниками згромаджується в одному місці, щоб визнати віру в Ісуса Христа. З думкою, щоб молоді люди могли вільно брати участь у всіх подіях, від лютого цього року діє Команда у справах участі Осіб з Особливими потребами. У Мадриді, де СДМ мали місце в 2011 році, понад 400 тисяч зареєстрованих учасників - 1,2% становили особи з особливими потребами.

Особи з особливими потребами не будуть змушені відокремлюватись від груп, з якими приїхали, чи брати участь в катехезах в інших місцях. Організатори в парафіях і в дієцезіях, а також родини, які прийматимуть паломників, запевнять в міру своїх можливостей все, чого зареєстрований паломник буде потребувати, щоб повністю брати участь у Світових Днях Молоді.

Папа Франциск запросив до Кракова всіх молодих – ми переконані, що фізичне обмеження не буде ні для кого перешкодою в приїзді до Кракова.

Команда, під керівництвом о. Ярослава Хлебди, складається з працівників різних департаментів Організаційного Комітету СДМ. Вона співпрацює з організаціями, котрі дбають про окремі групи неповносправних:
У роботі бере також участь Місто Краків, в особі пана Богдана Донсала – Повноваженого Мера Міста Кракова у справах Осіб з Особливими Потребами.
Електронна реєстрація паломників стартувала у липні 2015 року через офіційну сторінку СДМ Краків 2016 www.krakow2016.com

Транспорт для неповносправних осіб на Сampus Misericordiaе


Для неповносправних осіб будуть підготовлені 3 спеціальні автобуси:
- Від зупинки Вокзал Чижини (Dworzec Czyżyny) до зупинка Лесіско (Lesisko)
- Від зупинки Вокзал Новий Клепаж (Dworzec Nowy Kleparz) до зупинки Лесіско (Lesisko)
- Від зупинки вул. Дворцова (ul. Dworcowa), поруч з вокзалом Плашув (Dworzec Płaszów) до зупинки Мала Ґура (Mała Góra).

Автобуси відправлятимуться 30.07 з 8:00 години. Автобуси будуть відправлятися в міру заповнення. Користуватися автобусом зможуть тільки неповносправні особи з одним опікуном, при пред'явленні квитка до сектору для неповносправних осіб. З кінцевих зупинок автобуси відправлятимуться 31.07.

Просимо Департамент Волонтерства забезпечити обслуговування автобуса для неповносправних осіб (у разі відсутності осіб для перевірки квитків, автобуси не відправлятимуться).

• Якщо автобусами захочуть скористатися здорові люди, які не мають права проїзду в такому транспорті, і у волонтерів не буде можливості це перевірити, чи в разі, якщо не буде забезпечено безпеку проїзду - автобуси не відправлятимуться.

Додаткова інформація:

  1. Безпосередньо на Сampus Misericordiaе зможуть проїхати неповносправні особи з спеціальними дозволами (в даний час немає можливості оформлення таких дозволів).

  2. Паломники, які мають вхідні квитки в сектори для неповносправних осіб (С1 і С2), зможуть пройти туди підходами з будь-якого боку Сampus Misericordiaе.СЕРДЕЧНО ЗАПРОШУЄМО! ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ В КРАКОВІ!


Можеш зголоситися як волонтер, щоб служити особам з особливими потребами під час СДМ. Якщо ти є особою з особливими потребами і хочеш бути волонтером,
 то чекаємо на твою заявку! Заповни анкету «РЕЄСТРАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ» на: www.krakow2016.comЯкщо Ви маєте які-небудь запитання, будь ласка, напишіть їх нам: disabilities@krakow2016.com (відповідаємо на листи англійською та французькою мовами)FAQ________2016.pdf pdf 141.02 KB 04-08-2015 Pobierz
Help_EN.pdf docx 31.54 KB 11-07-2016 Pobierz
Attachement_UA.pdf docx 37.97 KB 11-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.