26.07 - 31.07.2016

ЧаП (FAQ) Фестивалю молоді

Загальні питання

01. Що це таке – Фестиваль Молоді?

Фестиваль Молоді є частиною офіційної програми Світових Днів Молоді, саме тут молодь зі всього світу матиме можливість запрезентувати свої артистичні таланти. У рамках Фестивалю заплановані різноманітні культурні події, зокрема: концерти, вистави, танці, виставки, футбольний турнір. Частиною Фестивалю Молоді є також Центр Покликань.

02. Який провідний мотив Фестивалю Молоді під час Світових Днів Молоді у Кракові?

Головною темою Фестивалю Молоді є гасло Світових Днів Молоді у Кракові: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт. 5,7).

03. Коли відбуватиметься Фестиваль Молоді?

Найважливіші події Фестивалю Молоді під час СДМ Краків 2016 відбуватимуться від вівторка (26.07) до п’ятниці (29.07). Ви зможете взяти участь у заходах Фестивалю у час поміж катехизами і Центральними Подіями.

04. Де відбуватимуться заходи Фестивалю Молоді?

Фестиваль Молоді відбуватиметься у різних місцях Кракова: на площах, скверах, у парках, а також у деяких приміщеннях (наприклад, кінотеатрах). Заходи Фестивалю Молоді відбудуться також у містечках довкола Кракова – там, де мешкатимуть паломники.

05. Чи можуть взяти участь у Фестивалі Молоді неповносправні особи?

Так. Програма Фестивалю Молоді буде укладена таким чином, щоб також забезпечувати потреби неповносправних осіб. Секція Фестивалю Молоді докладає усіх зусиль, щоб неповносправні могли взяти участь у презентованих культурних заходах.

06. Чи Фестиваль Молоді – платний?

Ні, заходи у рамках Фестивалю Молоді є безкоштовними.

07. Хто може зголошуватися?

До співтворення Фестивалю Молоді запрошуємо осіб, групи і спільноти (не лише професійних артистів), котрі через артистичні вміння прагнуть виразити свою віру в Христа.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.