26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Домініканська харизма під час СДМ

2016-03-07 / Festiwal Młodych


У цьому році домініканці святкують 800-ліття заснування Ордену. Разом з молоддю, котра допомагає при домініканських монастирях, вони хочуть відсвяткувати цей ювілей під час Світового Дня Молоді.

У середу, 27 липня, в день прибуття Папи Франциска до Кракова, домініканці в своєму монастирі – Базиліці Святої Трійці – організують зустріч для осередків душпастирства та молоді, пов’язаної з домініканським Ордером.

«В середу ввечері ми організуємо нічні чування для осередків домініканського душпастирства і для молодих людей, пов’язаних з домініканцями. Маємо надію, що буде присутнім також Генеральний магістр Ордену, отець Бруно Кадоре. В цьому році ми святкуємо 800-ліття Ордену, тому з нагоди Світового Дня Молоді ми хочемо пережити цей ювілей з нашою молоддю», – говорить о. Петро Чуба, настоятель монастиря у Кракові.

У домініканській базиліці знаходитимуться реліквії П’єра Джорджіо Фрассаті, про якого згадав Святіший Отець Франциск у своєму Посланні з нагоди Світового Дня Молоді. Церква буде відкритою для домініканської молоді та всіх, хто приїде до Кракова на СДМ. Паломники зможуть познайомитися з особистістю блаженного, відвідавши виставку, або ж прочитавши матеріали, перекладені декількома мовами.

«Папа Франциск пише про П’єра Джорджіо Фрассаті, котрий жив, будучи свідком. Святі тут не лише для того, щоб заступатися за нас, ми також можемо вчитися їхнього прикладу. Фрассаті показує нам, що можна жити в згоді з Євангелієм, практично і конкретно. Ми можемо так, як і він, допомагати хворим, убогим і безхатченкам, або ж втілювати в життя милосердя по-своєму», – додає настоятель.

Перед тим мощі П’єра Джорджіо Фрассаті відвідають польські монастирі і місця, де молоді люди живуть його харизмою. До Кракова вони прибудуть під час Світових Днів Молоді.

Домініканці планують відкрити свій монастирський сад і організувати в ньому кав’ярню. Там можна буде випити кави, поговорити на різні теми і краще познайомитися з особистістю П’єра Джорджіо Фрассаті.

Ізабела Чак
Переклад: Уляна Журавчак

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.