26.07 - 31.07.2016

Домашній шпиталь

Домашній шпиталь

В межах духовних приготувань до СДМ, у відповідь на заклик Святішого Отця Франциска, – зініціюй створення Домашнього Шпиталю!

Ідея

Зініціювали цю акцію студенти, котрі гуртуються у спільнотах краківського академічного душпастирства. Спостерігаючи з тривогою за змінами, які останніми роками сталися у житті міста, вони вирішили діяти. У центрі Кракова, міста такої великої кількості святих, з’явилося майже кілька десятків місць, в яких пропагують нечистоту, схиляють до зла і популяризують неморальну поставу.

Чутливі до впливу зла і людської немочі студенти краківських університетів вирішили діяти. З почуттям відповідальності за місто вирішили духовно подбати про моральне відновлення Кракова – його мешканців і тих, котрі його відвідують.

Після розпізнання хвороби, котра підточує наше суспільство, ми відкрили «Домашній Шпиталь»: місце волання про те, щоб Христос оздоровив і вилікував те, що є раною Кракова. Знаємо, що багато осіб є вплутані в гріх нечистоти і залишаються у неволі!

Звідки така назва?

Слуга Божий о. Петро Скарґа, котрий жив у XVI i XVII ст., був королівським проповідником, допомагав, мж іншим, відкинутим особам, котрі жили десь на марґінесі суспільства. Він назвав свою ініціативу «Домашнім Шпиталем». Ми тільки продовжуємо його справу.

Діяльність

Краківський «Домашній Шпиталь» знаходиться у серці міста, в невеличкій церковці на Головному Ринку. Щодня поміж 20:00 та 22:00 тут відбувається адорація Святих Тайн, а у сповідальниці чергує священик. Кожен може ввійти і зустріти Ісуса. Таким чином студенти, за підтримки Кардинала Станіслава і священиків, з’єдналися у молитві за місто і також за добру підготовку до СДМ.

Ти також можеш відкрити «Домашній Шпиталь»!

Якщо в твоєму середовищі відбувається щось, що непокоїть твоє серце, ти сам можеш зробити перший крок до зцілення цієї хвороби. Як це зробити?

Домашній Шпиталь – інструкція обслуговування

1. Розпізнай чим хворіє Твоє місто, суспільство, в якому живеш; знайди те, що найслабше: убогість, нечистоту, брак релігійності...

2. Заохоть свою спільноту, парафію, групу друзів до молитви в цьому наміренні.

3. Спільно знайдіть відповідне місце, каплицю або церкву і запитайте про можливість молитися у цьому місці кожного дня о тій самій порі.

4. Попросіть про допомогу священиків, щоб вони виставили Святі Дари, чергували у сповідальниці.

5. Це буде Ваш Домашній Шпиталь: місце особливої турботи про тих, хто живе довкола Вас.

6. Запрошуйте інших!

7. Моліться також за Світові Дні Молоді.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.