26.07 - 31.07.2016

Для нас і всього світу - Реколекції онлайн


У зв’язку з початком у грудні цього року Надзвичайного Ювілею Милосердя, за 7 місяців до СДМ, ми приготували винятковий проект: офіційні реколекції «Для нас і всього світу».

Від грудня до червня, під час 7 зустрічей, котрі відбуватимуться в суботу пополудні у Санктуаріумі Божого Милосердя у Лагевніках, спеціально запрошені гості із Польщі і світу введуть нас в тему милосердя, діл милосердя і очолять молитву. Завдяки прямій трансляції на телебаченні, а також трансляції через інтернет, записам та перекладам, котрі ви знайдете на нашій сторінці www, у реколекціях візьме участь молодь зі всього світу. Таким чином всі разом зустрінуться, щоб молитися і слухати Боже Слово задовго до СДМ.

Кожна зустріч буде мати подібний сценарій. Серед польських найбільш читаних молодих католицьких блогерів ми вибрали на ролі ведучих Томка Адамського і Матеуша Охмана, які нащодень пов’язують свою діяльність зі «Стацією 7».

У першій частині зустрічі вони розмовлятимуть із запрошеними гостями на тему діл милосердя; про такі рефлексії нас попросив Святіший Отець Франциск у Посланні на СДМ 2016.

Учасники реколекцій, зібрані у Санктуаріумі, переглянуть також фільми про 12 краківських святих, котрі чинили діла милосердя; представники академічних душпастирств Кракова презентують їх життєві історії та поставу в рамках духовних приготувань до СДМ. О 18:00 будемо брати участь у спільній Євхаристії. А опісля розпочнеться євангелізаційна частина зустрічі: конференція ведучих, яка закінчиться молитвою прослави. Всі зустрічі буде супроводжувати спів хорів і молодіжних релігійних груп. У сповідальницях Санктуаріуму чекатимуть священики.


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.