26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

Чування у домініканців з реліквіями блаж. П’єра Джорджіо Фрассаті

2016-07-28


Божественною Літургією о 21:00 розпочнуться нічні чування у базиліці оо. домініканців.

«Сьогодні відбудеться подія, яку ми готували впродовж тривалого періоду  –  «Ніч домініканських святих» з нагоди Світового Дня Молоді. Це одна з головних подій, пов’язаних зі святкуванням 800-ліття ордену домініканців. Окрім молитви і пісень на паломників чекає багато несподіванок, серед яких також буде вистава про життя святих»,  – говорив  волонтер Ґжегож Ґалонзкєвіч.

Важливим є те, що під час чувань будуть присутні реліквії блаж. П’єра Джорджіо Фрассаті, які прибули до Кракова з Турину. Молоді паломники зі всіх куточків світу цілий тиждень приходитимуть до храму, щоб помолитись біля мощей покровителя молоді.

«Ми приїхали зі Сполучених Штатів Америки, де патроном нашої школи є блаж. Фрассаті. На мою думку, ми повинні вчитись у цього блаженного, як віддавати себе іншим»,  – говорив Марк Пертусо зі штату Техас.

«У домініканців я молюсь за здоров’я для себе і своєї родини, а також за розпізнання мого життєвого покликання. З цими ж інтенціями я приїхав на мої другі, після Мадриду, Світові Дні Молоді», – зізнається Міґель Мастібі з Філіппін.

«Є багато аспектів, в яких ми б могли наслідувати блаж. П’єра Джорджіо. Перш за все, потрібно пам’ятати, що він щоденно приймав Святе Причастя, незважаючи на те, як далеко потрібно було пройти, щоб це зробити. Так як він, ми повинні не боятися жити і бути відкритими до того, що нас чекає», – розказує с. Мері Амата зі США, яка євангелізує молодь з Нідерландів.

Під час Світових Днів Молоді події у храмі Святої Трійці будуть відбуватися щоденно.

Матеуш Фєдосюк, Пауліна Малота
Фото: Шандор Бенке
Переклад: Вікторія Пісоцька, Секція перекладів СДМ Краків 2016

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.