26.07 - 31.07.2016

Харчування

ХАРЧУВАННЯ!!!! РЕСТОРАНИ СДМ для паломників - MAP !!!!!** MAIN FOOD COURT - FUNPAGE **
** FOOD AREAS **

1) Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7 / Kraków
2) "Stadion Cracovia" ul. Kałuży 1 / Kraków
3) Food Court ŚDM, ul. Na Błoniach 7 / Kraków
4) "Festiwal Smaków", ul. Piastowska 26 / Kraków
5) Zwierzyniecki Klub Sportowy - ul. Na Błoniach 1 / Kraków
6) near the Stadium of Cracovia - ul. Józefa Kałuży 1 / Kraków
7) Old Post Office next to Galeria Krakowska - ul. Lubicz 4 / Kraków
8)  Reymonta 22 - Wisła Stadium
9) ANGELLO ul .Piastowska 20  
10) ANGELLO parking next to ul. Powiśle (vis a vis Sheraton Hotel)
11) ANGELLO, ul. Kokotowska/ Kokotów
12) ANGELLO railway station / Kraków - Łagiewniki
13) ANGELLO railway station / Kraków-Płaszów
14) "MAGILLO", ul. Zarzyckiego / Brzegi
15) "MAGILLO", ul. Focha 40 (parking) / Kraków
16) "WADOWICE" Plac Kościuszki,34-100 Wadowice
17) Białe Morza next to JP II Centrum /  Kraków
 

Організація харчування на Блонях у Кракові

Блоні – це традиційне місце зустрічей з папами під час візитів до Кракова, де відбуватимуться також центральні події Світових Днів Молоді.
На Блонях відбуватиметься церемонія відкриття СДМ і урочистості за участі папи Франциска, зовсім поряд діятиме Зона Примирення, а також будуть відбуватися події Фестивалю Молоді та Центру Покликань.

На Блонях паломників харчуватимуть у п’яти зонах

Блоні вже готові прийняти близько мільйона паломників. Довкола території є зони харчування для паломників. Серед них центральна – «Main Food Court», розташована на стадіоні «Juvenia» у самому серці Блонь. Інші зони харчування будуть розташовані на стадіоні «Cracovia» та на території «Zwierzyniecki Klub Sportowy»,  а ще дві на вул. П’ястовській (ul. Piastowska).
У зонах харчування паломники зможуть отримати як гарячі, так і холодні страви. У зонах харчування, які є на Блонях, окрім звичайного продажу страв з меню, також буде можливо отримати їжу за талони харчування для паломників. Передбачається, що більшість зон працюватимуть цілодобово.

Що є в меню?

На Блонях паломники зможуть купити не лише фаст-фуд, але також перше і друге, гарячі і холодні страви, польські регіональні страви, гриль чи десерти. Будуть також вегетаріанські та безглютенові страви. Всі страви можна буде взяти з собою. Для купівлі кави, чаю, холодних напоїв або закусок можна буде скористатися автоматами самообслуговування, завдяки яким можна придбати продукти, не стоячи в черзі. Це все чекає на паломників на Блонях! Додатково у зонах харчування роздаватимуть воду.

Кожен знайде щось для себе

Ресторатори виправдали усі очікування. Ціни були попередньо узгоджені і коливатимуться у межах 10-20 злотих. Найбільша кейтерингова зона «Main Food Court» здатна обслужити щодня понад 100 тис. прочан.
«Нашою головною метою є обслуговування кожного зголоднілого, який до нас прийде. Тому ми маємо спеціальне місце, де готуємо свіжу і поживну їжу. У нашому меню паломники знайдуть популярні страви фаст-фуд, а також ланч-бокси приготовані і привезені до нас з Італії. Будуть також холодні та теплі напої. Ми пам'ятаємо і про вегетаріанців! Наше кейтерингове поле стартує уже в понеділок і працюватиме цілодобово»,  - говорить Ольга Залевська, головний менеджер «Main Food Court».
Серед переваг зони «Main Food Court» - можливість оплатити банківською карткою, велика кількість кас, а також швидкий і досвідчений персонал.

«Не приховую, що ще місяць тому ми міркували, як нагодувати всіх прочан на Блонях. Поблизу не вистачало добрих пунктів для обслуговування такої великої кількості осіб, однак завдяки відкритості всіх рестораторів, нам вдалося відкрити п'ять зон харчування. Кожен паломник на Блонях без труднощів зможе придбати їжу або отримати її в обмін на талон. З нетерпінням чекаємо перших учасників Світового Дня Молоді в Кракові»! - говорить отець Юзеф Ґубава.

Де отримати інформацію про харчування?

З метою швидкої комунікації організатори створили додаток «Паломник», в якому кожен з легкістю знайде потрібну гастрономічну зону, а також інформацію щодо пропонованого меню на обраному місці. Завдяки опції визначення місця розташування (службі локації), додаток може допомогти дістатися до обраного поля харчування, надаючи при цьому інформацію про довжину черг.  

Розташування полів харчування на Блонях:

1.«Main Food Court», вул. на Блонях 7 (ul. Na Błoniach 7)
2.«Zwierzyniecki Klub Sportowy», вул. на Блонях 1,(ul. Na Błoniach 1)
3.При стадіоні Cracovia, вул. Юзефа Калюжі 1(ul. Józefa Kałuży 1) - зона безглютенового харчування
4.Дві зони на  вул. П’ястовської 20 (przy ul. Piastowskiej 20)
5.Фургончики з фаст-фудом поблизу Блонь.Змішана система

ОК СДМ передбачає використання змішаної системи через те, що укладено угоди з майже 2 000 ресторанів та пунктів громадського харчування на території Кракова і околиць, а також задіяно майже 100 додаткових пунктів харчування (поля для харчування і мобільні пункти, де можна поїсти, поблизу місць найбільшого скупчення прочан, у т. ч. Центральних Подій, катехез, майданчиків Фестивалю Молоді).
У всіх цих пунктах прийматимуть ТАЛОНИ на харчування прочан і звичайні гроші. ТАЛОНИ можна буде використовувати у всіх місцях, позначених плакатом А3 з логотипом СДМ при вході до кав’ярні чи ресторану на всій території замешкання. Перелік цих місць буде доступний у мобільному додатку, а також на інтернет-сторінці www.krakow2016.com.

Талони

Талони на харчування на день отримає прочанин, який обрав варіант з харчуванням. Пакет у варіанті тільки з харчуванням не включає сніданку. Пакети з харчуванням включають також ТАЛОН на сухий пайок.

Різновиди ТАЛОНІВ Паломника: 

1. ТАЛОН 10 – вартість 10.00 злотих брутто (мін. 525 ккал). За цей талон Ти можеш придбати одну теплу страву, або ж пачку сухого провіанту.
Два ТАЛОНИ 10 можна поєднувати, а за вартість 20.00 злотих брутто (мін. 1050 ккал) Ти зможеш отримати харчування, до якого входитиме принаймні дві гарячі страви.
2. ТАЛОН 15 – вартість 15.00 злотих брутто (мін. 790 ккал). За нього Ти зможеш отримати одну теплу страву.
3. ТАЛОН НА ПАКЕТ «СУХИЙ ПАЙОК» – одноразовий талон на час суботньо-недільного Чування і Літургії Післанництва з Папою. Його енергетична цінність – мінімум 3420 ккал.

Паломники отримають на кожен день кількість талонів, подану в табличці тижче (Таблиця № 1).

Ти можеш сам обрати протягом дня черговість використання талонів. Це – умовний поділ обіду і вечері, які залежать від того, чому прочанин віддає перевагу.

ТАЛОН 15 вартістю 15 злотих брутто від 25.07.2016 ти могтимеш зреалізувати у понеділок, або вівторок (25 або 26 липня).  
ТАЛОН 10 вартістю 10 злотих брутто від 31.07.2016 (неділя) ти могтимеш зреалізувати у суботу, або неділю чи понеділок (30 або 31 липня, чи 1 серпня).


Сніданки

Сніданки прочани отримують у місцях поселення. Готують їх парафії і Парафіяльні Організаційні Комітети. Сніданки отримують тільки ті прочани, які обрали Пакет з поселенням. У таблиці №2 літерою S позначені сніданки в окремі дні.Сухий пайок

Сухий пайок отримають тільки ті прочани, які обрали Пакет з харчуванням. Сухі пайки будуть частково розподілені по парафіях, які розташовані приблизно за 5 км від Поля Милосердя (Campus Misericordiae), а частково на дорогах, що ведуть до Campus Misericordiae.

Спеціальне харчування

Прочани матимуть інформацію, де можна отримати дієтичну їжу (для діабетиків, для хворих на целіакію і т.д.). У Парафіяльні Організаційні Комітети можна зголосити, скільки таких сніданків потрібно.
У мобільному додатку та на інтернет-сторінці будуть вказані адреси, де можна буде отримати дієтичну їжу.
29.07_restaurants_for_pilgrims.xlsx xlsx 38.78 KB 15-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.