26.07 - 31.07.2016

Campus misericordiae** CAMPUS MISERICORDIAE 30-31.07 **

http://www.krakow2016.com/ua/campus-misericordiae-30-31-lypnia-jak-dijty-sprawno-i-bezpeczno


Транспорт для неповносправних осіб на Сampus Misericordiaе

Для неповносправних осіб будуть підготовлені 3 спеціальні автобуси:
- Від зупинки Вокзал Чижини (Dworzec Czyżyny) до зупинка Лесіско (Lesisko)
- Від зупинки Вокзал Новий Клепаж (Dworzec Nowy Kleparz) до зупинки Лесіско (Lesisko)
- Від зупинки вул. Дворцова (ul. Dworcowa), поруч з вокзалом Плашув (Dworzec Płaszów) до зупинки Мала Ґура (Mała Góra).

Автобуси відправлятимуться 30.07 з 8:00 години. Автобуси будуть відправлятися в міру заповнення. Користуватися автобусом зможуть тільки неповносправні особи з одним опікуном, при пред'явленні квитка до сектору для неповносправних осіб. З кінцевих зупинок автобуси відправлятимуться 31.07.

Просимо Департамент Волонтерства забезпечити обслуговування автобуса для неповносправних осіб (у разі відсутності осіб для перевірки квитків, автобуси не відправлятимуться).

• Якщо автобусами захочуть скористатися здорові люди, які не мають права проїзду в такому транспорті, і у волонтерів не буде можливості це перевірити, чи в разі, якщо не буде забезпечено безпеку проїзду - автобуси не відправлятимуться.

Додаткова інформація:

  1. Безпосередньо на Сampus Misericordiaе зможуть проїхати неповносправні особи з спеціальними дозволами (в даний час немає можливості оформлення таких дозволів).

  2. Паломники, які мають вхідні квитки в сектори для неповносправних осіб (С1 і С2), зможуть пройти туди підходами з будь-якого боку Сampus Misericordiaе.


Packed meals at Campus Misericordiae

http://www.krakow2016.com/en/packed-meals-at-campus-misericordiae
                                                                                   Campus Misericordiae - The Campus of the Mercy
https://www.google.pl/maps

The central place of the main events of Saturday and of Sunday, that is of the Vigil and of the Final Mass will be the Campus of the Mercy in the locality Brzegi  on the area of the municipality of Wieliczka (the Zone of the Economic Activity of Wieliczka). It is the area of the superficial measures approx. 255 hectares.

The initiative, which will remain in this place long after the World Youth Days, will be a home of the diurnal sojourn for the elderly and for the sick. Its construction is to be completed by July, 2016, so that the Pope will bless it.


Правила на Світові Дні Молоді у Кракові
Campus Misericordiae 29-31.07.2016 р.


1. Особи, присутні на території Campus Misericordiae, зобов'язані поводитись гідно, зважаючи на сакральність місця, не створювати небезпеки для інших учасників зустрічей і обов'язково дотримуватись цих Правил.

2. Забороняється вносити на територію і застосовувати зброю, небезпечні предмети, піротехнічні засоби, алкогольні напої, наркотичні речовини, психотропні препарати, скляне пакування, газові балони та інші легкозаймисті речовини.

3. Органи правопорядку, які мають відповідне засвідчення від Організатора на видному місці, мають право:

a. перевіряти документи з метою встановлення особи;
b. перевіряти багаж і одяг особи у випадку, якщо виникає підозра щодо внесення предметів, згаданих у пункті 2 цих Правил;
c. робити зауваження та проводити інструктаж особам, які порушують громадський порядок або порушують правила Зустрічей; у випадку недотримання цих правил  зобов’язати покинути територію Campus Misericordiae;
d. затримувати з метою передання Поліції осіб, що створюють безпосередню загрозу для життя і здоров'я людей, а також їхній власності.

4. Служби правопорядку Організатора Зустрічей зобов'язані :
a. не пропускати осіб, які відмовляються пройти перевірку, згадану в пункті 3;
b. вивести з території Campus Misericordiae осіб, які порушують ці Правила.

5. Стороннім особам заборонено перебувати і пересуватися в зоні ''0'', а також в інших місцях, заборонених для перебування учасників.

6. Заборонено розбивати намети в секторах.


7. У випадку отримання травми або пошкодження, потрібно звернутись до одного з медичних пунктів, позначених червоним хрестом, які є у кожному се або попросити про допомогу волонтерів.

8. Між секторами і у визначених місцях знаходяться евакуаційні шляхи, які використовуватимуться правоохоронцями і рятувальниками - просимо їх не блокувати як у часі Зустрічей, так під час виходу з території Campus Misericordiae.

9. Громадські туалети розташовані в спеціально відведених місцях, немає  можливості користуватися іншими.

10. У випадку виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, необхідно обов'язково дотримуватись вказівок служб Організатора Зустрічей.

11. Якщо особа загубилась, або віддалилася від групи, і ви не в змозі її знайти, а також в інших обґрунтованих випадках потрібно повідомити волонтерів.

12. Організатор Зустрічей має право проводити відеозапис, звукозапис та фотореєстрацію Зустрічей і надалі використовувати отримані матеріали.

13. Лише Організатор може інтерпретувати подані Правила.


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.