26.07 - 31.07.2016

Акредитація для журналістів
Розпочинається акредитація журналістів для медіа-обслуговування Світових Днів Молоді Краків 2016 і Візиту Святішого Отця Франциска до Польщі у 2016 році.

Процес акредитації розпочнеться 29 лютого 2016 року о 12:00.

Щоб здійснити акредитацію, потрібно скористатися формуляром на сторінці www.pope2016.com, або через сайт СДМ www.kraków2016.com.

Акредитація дає право участі в медіа-обслуговуванні Світових Днів Молоді і Візиту Святішого Отця Франциска у Польщі 2016 року.

Акредитація надає право:

- користуватися Прес-Центром;
- користуватися Віртуальним Newsroom-ом;
- брати участь у вибраних подіях після отримання журналістом додаткової карти входу (карта «pool») на подію.

Вся інформація щодо процесу акредитації, програми і всього візиту, буде доступна на сторінці www.pope2016.com, котра стартує одночасно з акредитаційним процесом.

Детальна програма візиту буде подана після її офіційного оголошення Апостольською Столицею. Також тоді розпочнеться процес надання pool-карт на вибрані події.

Процес акредитації журналістів відбувається лише онлайн і закінчиться 24 червня 2016 року. Опісля цієї дати подати документи буде неможливо.

За акредитацію журналістів на медіа-обслуговування Світових Днів Молоді Краків 2016 і Візиту Святішого Отця Франциска до Польщі в 2016 році є відповідальною Католицька Агенція Інформаційна.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.