26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

31 липня – Свята Літургія Післанництва. Пізнай дату свого хрещення

2016-07-13 / Wydarzenia Centralne


Свята Літургія Післанництва 31 липня увінчує Світові Дні Молоді, але не закінчує їх. Вона є моментом розіслання, тобто початку. Учасники зустрічі, котрі наблизилися до таємниці Божого Милосердя, повинні стати її апостолами. Частиною цієї таємниці є віра.


Промовистим образом під час недільної Євхаристії буде євангельська сцена зустрічі Христа із Закхеєм. Спаситель поглянув на нього, прийняв запрошення відвідати його, і, цим самим, змінив його життя. Поглядом Христа на кожного з нас є натомість благодать святого хрещення. Щоб бути милосердним як Отець, треба співпрацювати з цією благодаттю. Для поляків, котрі беруть участь у зустрічі з Папою, визнання віри під час Святої Літургії Післанництва буде особливим моментом, оскільки пов’язане з 1050-річницею Хрещення Польщі.


– Це визнання віри ми хочемо бачити не як щось окреме, додаткове, але як частину Божого Милосердя, – говорить о. д-р Станіслав Мєщак SCJ, з Секції Центральних Подій, відповідальний за Комісію у справах Літургії.


«Вірую» співатимуть по латині. Перед промовленням Символу Віри короткий вступ зробить кардинал Станіслав Дзівіш про те, яким великим є дар Божого Милосердя, яким є хрещення, а також пояснить сиволіку білого шалика.


Білі шалики роздаватимуть зареєстрованим паломникам на Campus Misericordiae. – Ми заохочуємо, щоб кожен виписав на білому шалику дату свого хрещення. Момент, коли учасники одягнуть білі шалики, є моментом повернення до джерел нашого покликання. Це також зробить нас подібними один до одного, оскільки в Христі ми становимо одну родину, – пояснює о. д.р Станіслав Мєщак SCJ.


Ювілей Хрещення Польщі підкреслить також Служба Божа на Ясній Горі 28 липня. Очолить Євхаристію Папа Франциск, а йому співслужитимуть єпископи та польські священики. Спільно зі всіма молитиметься також президент Польщі та представники влади.


Домініка Стошек
Переклад: Уляна Журавчак


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.