26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

30 липня – чування зі Святішим Отцем. У дорозі до Милосердного Ісуса!

2016-07-13 / Campus MiserIcordiae


Молоді зі всього світу будуть у суботу – передостанній день Світових Днів Молоді – чувати разом з Папою Франциском на Campus Misericordiae у Бжеґах. Вони будуть прославляти Бога у молитві, танці, співі, а допоможуть їм в цьому відомі артисти з Польщі та зі світу.

Основою зустрічі буде Ісус, котрий є Джерелом Милосердя. Сенсом життя людини є знайти дорогу до Нього, а вкажуть її молоді провідники, котрі є апостолами Милосердя, тобто св. сестра Фаустина і св. Іван Павло ІІ.

Очікування на Святішого Отця

До молоді на Campus Misericordiae Папа Франциск приєднається ввечері близько 19:00. Час очікування на Святішого Отця буде наповнений молитвою, ледніцькими танцями, співами, презентаціями спільнот та іншими анімаціями. Після приїзду Папа перейде через Браму Милосердя з представниками континентів, рухаючись у сторону вівтаря, щоб звідти розпочати чування. Як підкреслює Болеслав Павіца – режисер цієї події. Брама Милосердя, як і вся сценографія не буде ані вишукана, ані показова, буде натомість характеризуватися мінімалізмом і простотою.

Акробатична інсценізація

Суботні чування повинні допомогти молоді стати на дорогу до Милосердного Ісуса, в якій є немало труднощів. Цей перехід дорогою з труднощами, з якими нащодень бореться молода людина, буде зображена за допомогою інсценізації. Її виконає Театр Танцю Міра-Арт, у склад котрого входять професійні артисти, котрі поєднують балет з акробатикою у повітрі, музикою та світлом, творячи над головами глядачів танцювальне дійство. Інсценізація складатиметься із п’яти стацій, на котрих ми зустрінемо молодих людей, втягнутих у проблеми сучасного світу. Кожна зупинка буде на тему почергового фрагменту молитви Світових Днів Молоді: 1. Віра – для тих, хто сумнівається. 2. Надія – для зневірених. 3. Любов – для тих, хто охолов. 4. Прощення – для тих, хто провинився. 5. Радість – сумним.

Екуменічний концерт - Credo in Misericordiam Dei

Після закінчення інсценізації до молоді промовить Святіший Отець, після цього розпочнеться Адорація Святих Дарів, спільна молитва Вервиці до Божого Вервиці і близько 21:00 буде Ясногірський Апель (Maria Regina Mundi). Після спільних чувань з Папою Франциском розпочнеться, опертий на основи віри, концерт прославлення «Credo in Misericordiam Dei», тобто «Вірю у Боже Милосердя». Концерт матиме екуменічний характер, тому його співтворцями будуть християни різних спільнот. Творцями цієї музичної події є: група Адама Штаби, оркестр і хор Світових Днів Молоді, спеціально створена з цієї нагоди музична група, а також відомі артисти з Польщі і з-за кордону. На сцені виступить між іншим Кшиштоф Іванечко – переможець 6 сезону «Голосу Польщі», а також італійської версії цієї програми – с. Крістіна Скучча, як також Кася Вільк, чи Куба Бадах. Серед ведучих концерту прославлення будуть також молоді люди зі всього світу, котрі очолюватимуть молитви-впровадження у почергові основи визнання віри.

Сценарій на суботу з папою Франциском

Концепція суботнього чування постала як плід праці Секції Центральних Подій. Вже два роки тому кількаосібна група, очолювана о. Марком Гайдилою та Веронікою Грішель, до складу якої входили, між іншим, с. Сальватріче Мусяв ЗМБМ, Марчін Кобєрський, чи о. Станіслав Мєщак SCJ, створила і описала нарис сценарію цієї події. Наступним кроком було те, що Секція запросила до співпраці багатьох професіоналів, котрі допомогли знайти відповідні форми вираження головних ідей чування.

За реалізацію суботнього чування відповідає Болеслав Павіца – режисер і телевізійний продюсер, музичним керівником є Адам Штаба – польський композитор, музичний продюсер і диригент, натомість над основним змістом концерту чуває о. Лех Доробчинський OFM.

Евеліна Сломка
Фото: Маріанна Ґурба
Переклад: Уляна Журавчак

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.