26.07 - 31.07.2016

Актуальні

Повернутися

26 липня – Церемонія Відкриття зосереджена на Іванові Павлові ІІ

2016-07-11 / Wydarzenia Centralne


– Треба передавати світу вогонь милосердя! – говорив Іван Павло ІІ. Ця місія, дана нам Папою поляком, здійсниться буквально під час першої зустрічі-відкриття Світових Днів Молоді.

Естафета Іскри Милосердя

Перший день Світових Днів Молоді розпочнеться мандрівкою Іскри Милосердя з Лаґевнік на Блоні. Шлях пролягатиме через важливі для Івана Павла ІІ місця у Кракові, ще з часів перед понтифікатом, як і коли він був Папою, наприклад, – Церкву св. Флоріана чи Вавельську катедру. Мандрівку розпочне сестра зі Згромадження Сестер Матері Божої Милосердя у Лаґевніках, продовжать наступні особи, котрі передаватимуть цю іскру Милосердя аж доки вона остаточно перейде до кардинала Станіслава Дзівіша, котрий цього дня очолюватиме Святу Літургію. Вогонь Милосердя загориться на вівтарі і буде супроводжувати паломників впродовж усього часу СДМ. На шляху слідами Івана Павла ІІ будуть запрезентовані архівні матеріали про Папу поляка у місцях, де зупинятиметься естафета.

У цей час на Блонях...

Мандрівку Іскри Божого Милосердя будуть показувати на екранах, розміщених на Блонях, разом зі свідченнями досвіду милосердя, а також втілення науки Івана Павла ІІ у житті конкретних осіб. У цьому часі на сценах аніматори і провідники руху Ледніца 2000 танцюватимуть з молоддю зі всього світу. – Ми хочемо показати яке значення для молоді має Ледніца 2000 і як багато для молоді зробив о. Ян Ґура, котрий, мабуть, буде нас благословляти з неба, – говорить Вероніка Ґрішель, координатор Департаменту Центральних Подій. Серед багатьох артистів виступить також Іван Комаренко разом з хором дітей з Африки.

Мандрівка символів СДМ

Оскільки  гаслом першого дня буде «Іван Павло ІІ як ініціатор СДМ», то буде відтворено історію паломництва символів Світових Днів Молоді. Хрест та Ікона Salus Populi Romani мандруватимуть по Блонях поміж секторами, їх підтримуватимуть руками та передаватимуть далі молоді люди з країн, в яких відбувалися СДМ у хронологічній послідовності. Молодь пройде процесією, вдягнута в футболки з логотипами попередніх зустрічей з міжнародними прапорами, починаючи від Риму аж до Кракова. Одночасно на екранах будуть показувати короткі трансляції з попередніх Світових Днів Молоді. Мандрівку символів супроводжуватимуть гімни почергових зустрічей у виконанні хору та оркестру СДМ.

Найважливіший пункт програми – Служба Божа

Служба Божа в цей день буде з формуляра про св. Івана Павла ІІ. Її змістом буде перш за все молитва про благословення і про духовні плоди зустрічей. – Це також буде запрошенням для тих, котрі ще вагаються, чи їхати до Кракова, – говорить о. Марек Гайдила, керівник Департаменту Центральних Подій. Оскільки Польща розташована на межі Східної Європи, Євангелію співатимуть у двох обрядах: римо-католицькому, а також візантійсько-слов’янському. За літургічну музику Церемонії відкриття відповідає о. Роберт Тирала.

Евеліна Сломка
Переклад: Уляна Журавчак


Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam.