data: 26.07 - 31.07.2016

Aktualności

Powrót

Suchy prowiant na Campus Misericordiae

2016-07-29 / Campus MiserIcordiae** Wszystkie niezrealizowane talony mogą być zrealizowane na ulicy SASKIEJ 2, w kościele Najświętszego Serca Jezusowego. W kościele znajduje się 400 palet z workami suchego prowiantu, który wydawany będzie na dowolny talon, bez względu na jego nominał. Prowiant na ul. Saskiej 2, to nie jest ten sam prowiant suchy, który dystrybuowany jest na Pola Miłosierdzia na czarny talon. Akcja wydawania prowiantu na Saskiej ma na celu umożliwienie realizacji talonów, których pielgrzymi z jakiegoś powodu nie zdołali wykorzystać. Proszę ten komunikat przekazać dalej, aby informacja była powszechna**

Gdzie odebrać suchy prowiant?

Pakiety suchego prowiantu można odebrać przy trasach dojścia na Campus Misericordiae oraz w parafiach zlokalizowanych w promieniu do 5 km od Campusu (pytaj w parafii, w której jesteś zakwaterowany). Punkty suchego prowiantu na drodze na Campus znajdują się w następujących lokalizacjach:

Punkty suchego prowiantu przy drodze dojścia do sektorów A, G, H, I:
•    Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa - IV obwodnica (sąsiadujące ulice: Tadeusza Śliwiaka, Półłanki, zobacz na mapie https://goo.gl/maps/dgg8X27TUdC2)
•    Spółdzielnia Obrotu Towarowego - ul. Półłanki 82 (zobacz na mapie https://goo.gl/maps/gdPLxtwCNek)

Punkty suchego prowiantu przy drodze dojścia do sektorów F:
•    Przejście pod drogą S7 od ul. Feliksa Jasieńskiego (zobacz na mapie https://goo.gl/maps/nSFgxNKkkCN2)
•    Wieliczka ul. Bogucka 20 – przy skrzyżowaniu ulic Bogucka i Krakowska (zobacz na mapie https://goo.gl/maps/NdFuTC9QP8U2)

Punkty suchego prowiantu przy drodze dojścia do sektorów B:
•    Parafia rzymsko-katolicka p.w. Matki Bożej Pocieszenia – Czarnochowice ul. Europejska (zobacz na mapie https://goo.gl/maps/WgFVNE7ipaE2)

Punkty suchego prowiantu przy drodze dojścia do sektorów C:
•    Oddział produkcyjny Augum – Kokotów 311, ul. Mała Góra (zobacz na mapie https://goo.gl/maps/8TycfyAvNWF2)

Punkty suchego prowiantu przy drodze dojścia do sektorów C, D:
•    Węgrzce Wielkie ul. Szkolna 117 – przy skrzyżowaniu ulic Szkolna oraz Długa (zobacz na mapie https://goo.gl/maps/qbUcZKQTjg22)
•    Węgrzce Wielkie ul. Techniczna – przy skrzyżowaniu ulic Techniczna oraz Szkolna (zobacz na mapie https://goo.gl/maps/vf5oT8Kqy7A2)

Uwaga! Zlikwidowane punkty suchego prowiantu

Uwaga pielgrzymi, którzy nie pobrali aktualizacji aplikacji „Pielgrzym” - punkty suchego prowiantu w Strumianach oraz Kokotów Piekarnia przy ul. Ks. Kalemby zostały zlikwidowane.

Kiedy można odebrać suchy prowiant

Pakiety w punktach wydawania suchego prowiantu można odebrać w sobotę w godzinach 8.00 do 18.00. Godziny wydawania suchego prowiantu w parafiach ustalane są indywidualnie – prosimy pytać w miejscu zakwaterowania.

Komu przysługuje suchy prowiant

Suchy prowiant przysługuje każdemu pielgrzymowi, który wybrał Pakiet z opcją wyżywienia. Pakiety wydawane są na talon „suchy prowiant” przewidziany na dzień 30/07.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam