data: 26.07 - 31.07.2016

AkredytacjeProces akredytacji rozpoczął się 29 lutego 2016 r. o godz. 12.00. Akredytacje prasowe przyznawane będą na podstawie wniosków akredytacyjnych składanych za pomocą formularza na stronie www.pope2016.com lub poprzez stronę ŚDM www.kraków2016.com.
Akredytacja uprawnia do udziału w obsłudze medialnej Światowych Dni Młodzieży i Wizyty Ojca Świętego Franciszka w Polsce w 2016 roku.

Akredytacja obejmuje:

- korzystanie z Centrum Prasowego;

- korzystanie z Wirtualnego Newsroomu;

- uczestnictwo w wybranych wydarzeniach po otrzymaniu przez dziennikarza dodatkowej karty wstępu (karta pool) na wydarzenie.

Wszelkie informacje dotyczące procesu akredytacji, programu i całej wizyty dostępne będą na stronie www.pope2016.com oraz zakładkę media na stronie www.krakow2016.com.Dokładny program wizyty zostanie podany po jego oficjalnym ogłoszeniu przez Stolicę Apostolską. Również wtedy rozpocznie się proces przyznawania kart pool na wybrane wydarzenia.
Proces akredytacji dziennikarzy odbywa się tylko on-line i  zakończy się . Po tym terminie nie będzie możliwe złożenie dokumentów.

Za akredytację dziennikarzy na obsługę medialną Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i Wizyty Ojca Świętego Franciszka w Polsce w 2016 roku odpowiedzialna jest Katolicka Agencja Informacyjna.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam