data: 26.07 - 31.07.2016

Kino


„(...) Bo piękno na to jest, by zachwycało
Do pracy - praca, by się zmartwychwstało”.
(polski poeta Cyprian Kamil Norwid, Promethidion)


W ramach Festiwalu Młodych planowane są seanse filmowe organizowane w salach kinowych w Krakowie i strefie zakwaterowania pielgrzymów poza miastem. Wyświetlane filmy będą nawiązywały tematyką do Światowych Dni Młodzieży, a przede wszystkim do tegorocznego hasła „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”. Program seansów filmowych ukaże się wraz z programem pozostałych wydarzeń Festiwalu Młodych.

Partnerem Festiwalu Młodych w obszarze organizowania seansów filmowych została spółka Apollo. Jest ona właścicielem sieci kin w Krakowie, m.in. Kijów. Centrum - centrum rozrywki i kina wyposażonego w największą salę kinową w mieście, salę studyjną, klubową oraz Filmową Café - Kijów. Centrum oprócz zwykłej działalności kinowej organizuje również koncerty, transmisje oper i teatrów LIVE HD, konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. Od lat jest również gospodarzem Krakowskiego Festiwalu Filmowego, Festiwalu Filmów Dziecięcych oraz jednym z głównych obiektów festiwalowych PKO OFF CAMERA.
Firma KONDRAT-MEDIA od 2013 r. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji filmów z pozytywnym przekazem, promujących uniwersalne wartości. Założycielem jest Michał Kondrat, znany między innymi jako producent i reżyser filmów: ,,Jak pokonać Szatana" i
,,Matteo". Aktualnie pracuje nad fabularyzowanym dokumentem o życiu i działalności św. Maksymiliana Marii Kolbego.
KONDRAT-MEDIA to zespół kreatywnych osób, które wykorzystując doświadczenie zdobyte w dużych korporacjach mediowych, postanowiły dostarczać widzom wartościowe realizacje takie jak: ,,Gdy budzą się demony" (reż. Roland Joffe), ,,Miała jak mleko, czerwona
jak krew" (reż. Giacomo Campiotti), ,,Pilecki" (reż. Mirosław Krzyszkowski) czy Cierń Boga (reż. Oscar Parra De Carrizosa). Zespół w swojej pracy szuka niebanalnych rozwiązań i podchodzi indywidualnie do każdego projektu.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/kondratMEDIA/


YF_-_Film_-_PDF_Proof.pdf pdf 2.04 MB 25-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam