data: 26.07 - 31.07.2016

Dla nas i całego świata / 4


DLA NAS I CAŁEGO ŚWIATA / 4
Gość: ks. Artur Godnarski


19 marca (sobota) spotkamy się w Krakowie i - na całym świecie - już po raz czwarty! Zapraszamy na oficjalne rekolekcje przygotowujące nas do ŚDM!


Podczas lutowego spotkania o. Szustak trochę nas uspokoił: „jeśli na ŚDM będą Papież i  Trójca Święta - wszystko się uda”. Ojciec Święty Franciszek zawsze robi raban tam, dokąd przybywa, a - skoro będzie zamieszanie - Duch Święty będzie mógł działać!  


19 marca dajmy się zaprosić do domu Pana Jezusa po raz kolejny. Tym razem towarzyszyć nam będą św. Jadwiga i św. Józef Sebastian Pelczar. Posłuchamy o uczynkach: wątpiącym dobrze radzić oraz spragnionych napoić. Nasz Gość natomiast, ks. Artur Godnarski, poruszy temat osobistego wyboru Jezusa w życiu każdego z nas.


Zapowiada się kolejna dawka dobrych treści! Ksiądz Artur od lat związany jest z dziełami ewangelizacyjnymi, i który widział wiele niesamowitych nawróceń, o których z pewnością opowie.

A zatem - będziemy się modlić, słuchać Dobrej Nowiny i ogłaszać wielkie dzieła Bożego Miłosierdzia! Niech nikogo z nas nie zabraknie: Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej! Pan przygotował dla nas morze łask.


Niech zaIskrzy!!!Plan spotkania:

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach


16:30 – rozmowa Tomasza Adamskiego i Mateusza Ochmana z  ks. Arturem Godnarskim
18:00 – Eucharystia
19:00 – Konferencja i modlitwa uwielbienia prowadzona przez gościa rekolekcji
Dla nas i całego świata 4 - PLAKAT jpg 967.86 KB 09-03-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam