data: 26.07 - 31.07.2016

Dla nas i całego świata / 6DLA NAS I CAŁEGO ŚWIATA - 6
Gość: José Prado Flores

Przed nami  6. spotkanie w ramach oficjalnych rekolekcji przygotowujących nas do Światowych Dni Młodzieży. Tym razem, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – gościć będziemy charyzmatyka z Meksyku!  

„Decydujcie się w życiu na to, co jest niemożliwe! Nie na to, co jest możliwe. To, co możliwe, można robić bez Chrystusa, bez łaski, bez miłosierdzia. Chrześcijaństwo polega na tym, że robisz rzeczy niemożliwe!” – przekonywał 2 kwietnia, w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, bp Grzegorz Ryś. Podczas 5. rekolekcji słuchaliśmy o uczynkach miłosierdzia, przesłaniu, jakie zostawił nam święty Jan Paweł II, oraz – świadectwie Miłosiernego Jezusa, który przynosi nam prawdziwy pokój.

W maju, rekolekcje odbywają się w temacie kolejnych uczynków miłosierdzia, tym razem – strapionych pocieszać i nagich przyodziać, a także – świętych Krakowa – św. Kingi i św. Jana Kantego. Gościem tego spotkania będzie znany na całym świecie ewangelizator, charyzmatyk i autor wielu książek – José Prado Flores. Wygłosi do nas konferencję, udzieli odpowiedzi na pytania naszych prowadzących i poprowadzi modlitwę uwielbienia.

WAŻNA INFORMACJA! Podczas rekolekcji w Sanktuarium obecne będą symbole ŚDM: Krzyż i Ikona Matki Bożej Salus Populi Romani, ponieważ 20 maja – rozpoczyna się peregrynacja symboli po Archidiecezji Krakowskiej, która potrwa aż do 25 lipca.
Zapraszamy! Bądźcie z nami, by wspólnie wołać o Boże Miłosierdzie!

Niech zaISKRZY!!!

**  przeczytaj wywiad z José Prado Floresem **
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam