data: 26.07 - 31.07.2016

CIR i Punkty Informacyjne** Ostatnia szansa na rejestrację na ŚDM **


W puntach CIR będzie można dokonać rejestracji zorganizowanych grup, a także indywidualnych pielgrzymów. W punktach możliwe będzie dokonanie składki partycypacyjnej oraz przydzielenie pakietów zgodnie z preferencjami.CENTRA INFORMACYJNO-REJESTRACYJNE (CIR)

To 20 miejsc zlokalizowanych na trasach dojazdowych do Krakowa i na jego obszarze.

CIRy otwarte są 24 godziny na dobę (z wyjątkiem CIR 10* otwarty poniedziałek-sobota 6.00-21.00, niedziela 9.00-20.00) w terminie 23 - 31 lipca.

Pełnią następujące funkcje:

Informacyjną:

 o sposobie poruszania się po mieście i korzystania ze środków komunikacji

miejskiej,

 o organizacji wydarzeń ŚDM,

 o walorach turystycznych miasta i okolic,

 o przebiegu procesu rejestracji, zakwaterowania, wyżywienia.

Dystrybucyjną:

 wydawanie przydziału miejsc parkingowych.

Rejestracyjną:

 zorganizowanych grup pielgrzymów,

 indywidulanych,

 w tym umożliwienie dokonania składki partycypacyjnej oraz przydzielenie pakietów zgodnie z preferencjami.


Każdy CIR ma przypisany język, aby zarejestrować się i otrzymać pakiet w wybranym języku, należy zgłosić się do odpowiedniego punktu*:

CIR 1 – PORTUGALSKI

CIR 2 – NIEMIECKI

CIR 3 – FRANCUSKI

CIR 4 – ANGIELSKI

CIR 5 – WŁOSKI

CIR 7 – POLSKI, ROSYJSKI, UKRAIŃSKI

CIR 8 – HISZPAŃSKI

* do wyczerpania zapasów pakietów w danym języku

W przypadku osób niepełnoletnich przyjeżdżających bez opiekunów prawnych należy przywieźć podpisaną przez nich zgodę rodziców i być pod opieką innegopełnoletniego opiekuna

Odbiór pakietów przez pielgrzymów zarejestrowanych przez stronę internetową do 22.07 odbywa się w punktach CIR 1 - 8 na terenie Krakowa (mapka na dole).


Informacja dla pielgrzymów, którzy nie wybrali miejsca odbioru pakietów:

 Pakiet C: pakiet trafi do CIR na trasie dojścia do Campusu Misericordiae, by do niego dotrzeć, kieruj się oznaczeniami koloru fioletowego oraz literą F.
PUNKTY INFORMACYJNE

Punkty Informacyjne to stoiska i pomieszczenia rozproszone na mapie całej strefy zakwaterowania, obejmujące miejsca wydarzeń ŚDM oraz ważne punkty w miastach, w których dzięki Wolontariuszom czekającym tam na Ciebie, znajdziesz odpowiedzi na pytania nie tylko dotyczące organizacji i przebiegu ŚDM w Krakowie, ale również informacje turystyczne związane z zabytkami Krakowa i okolic, miejscami, które warto zobaczyć itp.

  • Twój smartfon nie daje już rady? Nie martw się, że nie masz kontaktu ze światem. W specjalnie oznaczonych Punktach Informacyjnych będziesz miał możliwość podładowania baterii.
  • Jeśli chcesz zaktualizować informacje związane z przebiegiem ŚDM - nic prostszego jak tylko udać się do Punktu Informacyjnego i zaktualizować swoją aplikację.
  • Wolontariusze pracujący w poszczególnych Punktach odpowiedzą na Twoje pytania, a w razie potrzeby wskażą Ci drogę do celu.
CIR_contact_book.xlsx xlsx 11.22 KB 22-07-2016 Pobierz
Zgoda.pdf pdf 259.69 KB 24-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam