data: 26.07 - 31.07.2016

Cafe FM
Geneza projektu Cafe FM sięga Światowych Dni Młodzieży w Toronto. Obok wielu wydarzeń o charakterze ewangelizacyjnym i artystycznym, miały tam  miejsce wykłady poruszające ważne tematy współczesnej młodzieży.
W czasie nadchodzących Światowych Dni pragniemy również zaproponować pielgrzymom ciekawe wykłady i panele dyskusyjne. Przygotowaliśmy interesujący i bardzo zróżnicowany pod względem tematycznym program, do powstania którego włączyli się  akademicy krakowscy.

Jak przystało na miasto z wielowiekową tradycją uniwersytecką, uczelnie z zaangażowaniem wspomogły komitet w realizacji zadania.
Wśród zaangażowanych we współpracę jest Uniwersytet Jagielloński, najstarsza i najbogatsza w tradycje uczelnia krakowska. http://www.uj.edu.pl/

W Collegium Maximum UJ będą miały miejsce spotkania poruszające kwestie kreowania chrześcijańskich liderów oraz etyki w pracy lekarzy.

W Collegium Medicum UJ studiuje ponad 6,5 tys. studentów, a w szkole Medycznej dla Obcokrajowców uczy się ok. 700 studentów z 24 krajów świata.

Uczelnia współpracuje z najlepszymi ośrodkami akademickimi w ramach programu Erasmus i umów między uczelniami. Jest członkiem Global Health Learning Opportunities , realizując program kształcenia w zakresie przedmiotów klinicznych.


Collegium Medicum UJ zaproponowało blok poświęcony niezmiernie aktualnemu problemowi uzależnień wśród młodych ludzi. Obok profesorów przedstawiających osiągnięcia naukowe  w tym temacie, zaprosiliśmy osobę duchowną wspierającą uzależnionych i  jednego z podopiecznych, który podzieli się swoim niełatwym doświadczeniem w drodze do trzeźwości.
Akademia Górniczo-Hutnicza to  największa uczelnia techniczna, która aktywnie uczestniczy w budowaniu społeczeństwa opartego na wiedzy i wykorzystywaniu nowoczesnych technologii na rzecz rozwoju i wzrostu gospodarczego.
www.agh.edu.pl

Akademia Górniczo-Hutnicza zaprosiła do udziału specjalistów w zakresie nowoczesnych technologii, którzy przybliżą między innymi temat poświęcony zagrożeniom wynikającym z  korzystania z internetu.

Projekt przygotowany jest  z myślą o wszystkich pielgrzymach.

Tematyka wykładów jest różnorodna, prowadzona w wielu językach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy!
Cafe_FM_Program_POL.pdf pdf 610.18 KB 25-07-2016 Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

Potwierdzam